cinema.pl Artykuły

środa, 25 marzec 2020 15:23

"Basia 3" od dziś do obejrzenia na DVD

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Basia to pięcioletnia bohaterka każdego przedszkolaka, znana z kart książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. W kolejnych czterech epizodach Basia, z właściwym sobie urokiem i energią, stawia czoła wyzwaniom codzienności: zmaga się z domowym bałaganem, radzi sobie z kolejnymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie i przygotowuje się do Świąt.

 

Basia jest bohaterką każdego przedszkolaka ­– to zwykła dziewczyna ze swoimi codziennymi, małymi - dużymi wyzwaniami. Ta 5-latka nie tylko uczy się świata wokół siebie, ale też go kształtuje. Rodzicom pozwala spojrzeć na życie z dziecięcej perspektywy i ma pozytywny wpływ na przyjaciół w przedszkolu. Wszystko to sprawia, że Basia, choć nieidealna, ma moc zmieniania świata na lepsze.

Na zestaw "Basia 3" składają się odcinki: "Basia i bałagan", "Basia i Titi", "Basia i Mama w pracy", "Basia i Boże Narodzenie".

DVD dostępne jest w sieci sklepów Empik i na www.empik.com oraz na www.nowehoryzonty.pl/sklep, w którym można też kupić poprzednie części serii: "Basia" i "Basia 2".

Informacje ogólne "Basia 3":

Na podstawie książki: Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak

Kraj produkcji i rok: Polska 2019

Kategoria wiekowa: 4 +,

Wersja językowa: dubbing

Czas trwania: 45'

Gatunek: animacja, familijny

Więcej na: www.kinodzieci.pl

Czytany 271 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 marzec 2020 15:26

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama