cinema.pl Artykuły

środa, 22 styczeń 2020 12:19

Zapraszamy na zimowe ferie z Kinem Dzieci

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W lutym zapraszamy na ferie zimowe z Kinem Dzieci w Kinie Muranów. Przez dwa tygodnie będziemy grać specjalnie dla młodych i najmłodszych widzów. W repertuarze znalazły się najlepsze filmy znane z Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci. 

 

Ferie zaczniemy 8-go lutego pokazem kanadyjskiej superprodukcji „Szybcy i śnieżni” w reż. Benoît Godbout, która wygrała plebiscyt publiczności podczas 6. MFF Kino Dzieci.

W programie dla najmłodszych widzów znalazły się m.in wszystkie części przygód Basi - ulubienicy przedszkolaków, zabawne perypetie Pettsona i jego kota Findusa, a także pełna uroku skandynawska animacja „Gordon i Paddy”. 

Na ekranie pojawi się też rezolutna para detektywów, czyli Lasse i Maja oraz ukochany przez widzów duet w postaci Kacpra i Emmy, zaś fanów klasyki z pewnością ucieszą także ekranowe przygody dzieci z Bullerbyn. 

Ponadto w programie zobaczymy magiczną animację „Marona - psia opowieść”, japońską produkcję „Mirai”, historię dziewczynki obdarzonej niezwykłą mocą w „Supa Modo”, zaś za sprawą Solana i Ludwika odbędziemy wielki wyścig z serem. Po porannych sobotnich projekcjach zapraszamy młodych widzów na warsztaty – szczegóły w repertuarze.

Opisy filmów i rezerwacje on-line: www.kinomuranow.pl

Czytany 119 razy Ostatnio zmieniany środa, 22 styczeń 2020 12:23

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama