cinema.pl Artykuły

wtorek, 21 styczeń 2020 14:02

W Polsce powstaje oryginalny soundtrack

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Mieszkająca na co dzień w Madrycie artystka skomponuje muzykę do serialu „No Second Chances”, produkcji, która jest realizowana na terenie Polski. Serialem zainteresowana jest jedna z najbardziej znanych na świecie platform streamingowych.

 

Zakończyły się zdjęcia do pilotażowego odcinka serialu „No Second Chances”, produkcja jest realizowana na terenie Polski. Reżyserem serialu jest poznański malarz, Gabriel Rodak, scenariusz napisał Amerykanin, Jason T. Madicus, w obsadzie znajdują się aktorzy z Rosji, Czech, Panamy, czy też Polski (Ilona Janyst, Paweł Sakowski, Karina Michewicz). Producenci stworzenie soundtracka powierzyli hiszpańskiej artystce, Jhanie Beat.

- Jhana tworzy będąc pod wpływem rozmaitych stylów muzycznych, takich jak soul, rock, blues, reggae oraz muzyki elektronicznej, jak ragga-jungle, drum&bass, electro-punk, techno, house, dubstep – mówi koproducent, Damian Ratajczak. – Artystka posiada naturalną umiejętność łączenia różnorodnych gatunków muzycznych , tworząc unikatowe i bardzo tajemnicze brzmienia. Idealnie pasujące do koncepcji filmu – tłumaczy.

Artystka, która na co dzień mieszka i komponuje w Madrycie, jest zadowolona ze współpracy z producentem filmowym. Styl muzyczny, nazywany przez nią jako electrorganic sound będzie brzmieniem, jakiego jeszcze w filmie realizowanym na ternie Polski, nie słyszeliśmy.

- Nie wykluczamy, że jeszcze przed premierą zorganizujemy kilka koncertów Jhany w Polsce, artystka niewątpliwie zaskakuje podczas występów na żywo, łącząc beatbox , gitarę elektryczną i głos – zdradza Damian Ratajczak.

Jhana Beat, teledysk promujący krążek z soundtrackiem, kręciła na ternie Polski. Klip będzie można zobaczyć prawdopodobnie jeszcze przed premierą serialu.

 

Foto: kadr z planu serialu „No Second Chances” | Halina Jasińska

Czytany 216 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 styczeń 2020 15:00

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama