cinema.pl Artykuły

piątek, 06 wrzesień 2019 15:04

(Nie)znajomi w kinach 27 września

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Prezentujemy oficjalny trailer „(Nie)znajomych” - wzruszającej i pełnej humoru produkcji, inspirowanej hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie, z doborową obsadą, jakiej dawno nie było w polskim kinie.

 

Czy w czasach, kiedy telefony stały się największymi powiernikami naszych tajemnic, ujawnienie ich zawartości przyjaciołom i partnerom życiowym może się dobrze skończyć? Zobaczcie, jakie konsekwencje na pozór niewinnej zabawy czekają filmowe pary: Ewę (Kasia Smutniak) i Tomka (Tomasz Kot), Annę (Maja Ostaszewska) i Grzegorza (Łukasz Simlat), Czarka (Michał Żurawski) i Olę (Aleksandra Domańska) oraz jedynego w tym gronie singla – Wojtka (Wojciech Żołądkowicz) i przekonajcie się, że wszystko, co mamy w telefonie, może zostać użyte przeciwko nam!

„(Nie)znajomi” w kinach od 27 września 2019

„(Nie)znajomych” promuje teledysk z piosenką Dawida Podsiadły „Najnowszy klip”, który po zaledwie trzech dniach od premiery odnotował już ponad milion obejrzeń:

Autorem teledysku jest Tadeusz Śliwa, reżyser i współscenarzysta „(Nie)znajomych”, zdjęcia zrealizował Michał Dąbal, operator filmu. Dawid Podsiadło jest koproducentem „(Nie)znajomych” i zapowiada, że to dopiero początek jego filmowej przygody.

Czytany 248 razy Ostatnio zmieniany piątek, 06 wrzesień 2019 15:12

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama