cinema.pl Artykuły

wtorek, 03 wrzesień 2019 12:07

Ten agent to prawdziwa gwiazda

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„To nie Dwayne Johnson, nie Schwarzenegger, lecz zwyczajny chłopak z sąsiedztwa, który potrafi odnaleźć się w sytuacjach wymagających jego specjalistycznych zdolności. Widzowie wierzą mu i wierzą w niego” – tak Mike’a Banninga opisuje reżyser „Świata w ogniu”, Ric Roman Waugh.

 

Trzecia odsłona klasyka kina akcji z Gerardem Butlerem w roli głównej już na ekranach kin.

W „Olimpie w ogniu” uratował prezydenta i jego rodzinę z rąk północnokoreańskich terrorystów, którzy dokonali efektownej inwazji Białego Domu.

W „Londynie w ogniu” wyruszył wraz z prezydentem na pogrzeb brytyjskiego premiera, po czym niemal w pojedynkę powstrzymał atak zaciekłych zamachowców pragnących zniszczyć świat demokracji.

W „Świecie w ogniu” po raz pierwszy w swym życiu nie jest pewien, czy może ufać własnym ludziom.

Udostępniliśmy wywiady:

Gerard Butler

Morgan Freeman

Nick Nolte

 

ŚWIAT W OGNIU (Angel Has Fallen)

JUŻ W KINACH! 

Gerard Butler powraca jako agent Mike Banning, który tym razem musi stawić czoła FBI i innym tajnym służbom, w walce o swoje dobre imię i życie prezydenta.

Po tragicznym ataku terrorystycznym w Londynie, zakrojona na szeroką skalę walka z terroryzmem wydaje się przynosić efekty. Agent Mike Banning wierzy, że najgorsze już za nim. Nie wie, że w najbliższym otoczeniu prezydenta USA są ludzie, którzy chcieliby zmienić porządek panujący na świecie. Wkrótce prezydent znów staje się celem ataku dokonanego przy użyciu najnowocześniejszych technik wojskowych. Giną dziesiątki agentów, a życie głowy państwa wisi na włosku. O zaplanowanie zamachu oskarżony zostaje sam Banning.

Ścigany przez wszystkie służby, musi udowodnić swoją niewinność i udaremnić kolejny decydujący atak. Jego jedynym sprzymierzeńcem jest dawno niewidziany ojciec, unikający cywilizacji były żołnierz, który wciąż wiele mógłby swojego syna nauczyć.

Czytany 278 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 03 wrzesień 2019 12:13

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama