cinema.pl Artykuły

wtorek, 13 sierpień 2019 15:32

Osobno, a jednak razem...

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Jak pogodzić rozwód i wspólną opiekę nad trójką dzieci? Bohaterowie serialu „Niedorozwiedzeni” wpadli na nietypowy pomysł, który zaowocuje szeregiem zabawnych sytuacji. Premiera na antenie Comedy Central Polska już 5 sierpnia o 21:00.   

 

Lena i Martin byli w sobie kiedyś szaleńczo zakochani. Jednak upływający czas i rutyna życia wpłynęły destrukcyjnie na ich małżeństwo. Podczas gdy perfekcyjna Lena przejęła rolę opiekuna całej rodziny, Martin, sądząc, że nic mu nie wychodzi, zwyczajnie przestał się starać. Zmęczeni życiem w platonicznym związku postanawiają się rozwieść. Mając jednak na uwadze dobro trójki swoich dzieci, para decyduje się na wprowadzenie nietypowego rozwiązania. Postanawiają podzielić się opieką po równo i wymieniać w obowiązkach co drugi tydzień. Podczas gdy „dyżurujący” rodzic będzie mieszkał w domu z dziećmi, drugi w tym czasie nocował będzie w… garażu. To niestandardowe podejście do podziału rodzicielskich obowiązków przyniesie niespodziewane efekty. Jak ułoży się życie „Niedorozwiedzonych”? 

Premierowe odcinki serialu 5 sierpnia o 21:00, tylko w Comedy Central Polska. 

Premiera: 5 sierpnia, poniedziałek, godz. 21:00 (dwa odcinki) 

Emisja: poniedziałek - piątek, godz. 21:00 (dwa odcinki)

Więcej o Comedy Central zawsze na www.comedycentral.pl, na Facebooku http://www.facebook.com/ccpl, Twitterze www.twitter.com/ComedyCentralPL oraz Instagramie http://instagram.com/comedycentralpl.

 

Czytany 250 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 13 sierpień 2019 15:39

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama