cinema.pl Artykuły

czwartek, 11 lipiec 2019 14:48

W poszukiwaniu auta przyszłości

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Premiera dokumentu Tech Toys w AXN Spin i 3. sezonu serialu 

Blindspot: mapa zbrodni w AXN Black oraz pasmo filmowe 

POTRÓJNA DAWKA EMOCJI w AXN

 

Grupa miłośników motoryzacji w podróży dookoła świata w poszukiwaniu najbardziej nowatorskich i ekscentrycznych pojazdów w dokumencie Tech Toys; dalsze losy wytatuowanej Jane Doe, która wraz z agentem FBI, Wellerem, próbuje rozwikłać międzynarodową intrygę kryminalną w 3. sezonie serialu Blindspot: mapa zbrodni oraz kinowe hity w porannym, popołudniowym i wieczornym paśmie filmowym POTRÓJNA DAWKA EMOCJI. 

Serial Blindspot: Mapa zbrodni to historia tajemniczej Jane Doe (Jaimie Alexander, znana z filmów Thor i Thor: Mroczny świat). W tłumie przechodniów i turystów na Time Square w Nowym Jorku policja znajduje podejrzaną torbę. W środku znajduje się naga kobieta, której ciało niemal w całości pokrywają tatuaże. Ona sama niczego nie pamięta, nikt nie wie kim jest ani jak się tam znalazła. Na plecach ma wytatuowane nazwisko agenta FBI, Kurta Wellera (Sullivan Stapleton, znany z takich produkcji jak Kontra: Operacja świt czy Królestwo zwierząt), który zaczyna prowadzić śledztwo w jej sprawie. Wkrótce okazuje się, że rysunki, symbole i liczby na ciele kobiety są mapą zbrodni - wskazówką do ustalenia jej tożsamości i kluczem do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych. W trzecim sezonie serialu widzowie poznają kolejne informacje na temat tajemniczej przeszłości Jane Doe, a ona sama będzie musiała zdecydować kim naprawdę jest i po czyjej stronie walczy. Premiera 3. sezonu serialu Blindspot: Mapa zbrodni już w czwartek 1 sierpnia o godz. 20:05 w AXN Black. Kolejne odcinki w każdy czwartek o 20:05.

W dokumencie Tech Toys grupa zapalonych fanów motoryzacji wyrusza w najdalsze zakątki świata, żeby zobaczyć najbardziej dziwaczne lub zaawansowane pojazdy przyszłości. W każdym odcinku ekipa znajdzie się w innym zakątku świata, od bezdroży Utah po historyczną Modenę we Włoszech. Każdy epizod dokumentu będzie poświęcony innym rodzajom samochodów i pojazdów – latającym, najszybszym czy elektrycznym. Premiera pierwszych 4 odcinków dokumentu Tech Toys w poniedziałek 12 sierpnia o godz. 19:00 w AXN Spin. Kolejne odcinki od wtorku do piątku o 19:00.

W sierpniu na widzów kanału AXN czeka POTRÓJNA DAWKA EMOCJI w nowych pasmach filmowych. Codziennie w trzech pasmach, porannym, popołudniowym i wieczornym, widzowie będą mogli zobaczyć takie filmowe hity jak m.in. Żona na niby, dwie części Hotelu Transylvania, wszystkie części serii o Spider-Manie, serię Karate Kid oraz Faceci w czerni i wiele innych.

Czytany 219 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 11 lipiec 2019 15:03

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama