cinema.pl Artykuły

czwartek, 11 lipiec 2019 14:29

Najnowszy film twórcy kultowego serialu ”Gomorra” wchodzą do kin

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 23 sierpnia na ekrany polskich kin wchodzi  film „PIRANIE” - zdobywca Srebrnego Niedźwiedzia 69.Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie za Najlepszy Scenariusz. "PIRANIE" najnowszy film twórców kultowego już serialu ”Gomorra” – autora scenariusza i bestsellerowych powieści, mającego wyrok śmierci od neapolitańskiej mafii, Roberto Saviano oraz reżysera Claudio Giovannesi.

 

W przyszły poniedziałek nasze "PIRANIE" będą miały swoją polską premierę. Film jest w konkursie głównym Festiwalu Filmowego Transatlantyk w Łodzi. Dwa tygodnie później – w sobotę, 27 lipca o godz. 16.30 „Piranie” otworzą tegoroczny festiwal DWA BRZEGI w Kazimierzu Dolnym. Gościem specjalnym będzie reżyser - Claudio Giovannesi.

Najnowszy film twórców kultowego już serialu ”Gomorra” – autora scenariusza i bestsellerowych powieści, mającego wyrok śmierci od neapolitańskiej mafii, Roberto Saviano oraz reżysera Claudio Giovannesi

Piętnastolatki – Nicola, Tyson, Lollipop, Briatò – chcą zarabiać, kupować markowe ubrania i nowe skutery. Posiadają broń i władzę w mieście. Są jak bracia, nie boją się więzienia ani śmierci. Żyją w permanentnym stanie wojny. Handlują narkotykami, rabują, zabijają bez skrupułów.

To szokujący obraz młodego pokolenia – dzieci, dla których nie istnieje przyszłość. Liczy się tylko tu i teraz: pieniądze, władza, przeżyć do jutra.

PIRANIE

La paranza dei bambini

Reżyseria: Claudio Giovannesi

Włochy | 2019 | 111 min.

Występują: Francesco Di Napoli, Viviana Aprea, Ar Tem

Premiera: Wkrótce w kinach

Dystrybutorem Filmu jest HAGI FILM. 

Czytany 380 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 11 lipiec 2019 14:41

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama