cinema.pl Artykuły

środa, 10 lipiec 2019 12:12

6 września wybierz miłość, nie politykę

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

6 września na ekrany kin wejdzie nowa komedia romantyczna – „Kwiaty miłości”. To inspirowana prawdziwą historią i chwytającymi za serce piosenkami słodko-gorzka opowieść o miłości niemożliwej.

 

„Kwiaty miłości” zabiorą widzów w podróż do, kiedy wszystko było prostsze i wolne od hejtu. Do czasów, kiedy nie kłóciliśmy się o politykę, ale bawiliśmy się i kochaliśmy. Do czasów rock and rolla i szalonej młodości. To romantyczna komedia, dzięki której zrozumiesz swoich rodziców lub jeszcze raz przeżyjesz swoją pierwszą, być może ostatnią, prawdziwą miłość.

„Kwiaty miłości” 

Piosenkarka Maisie (lauretka Nagrody Grammy – Kimbra) już jako dorosła kobieta odkrywa historię związku swoich rodziców – zupełnie inną od tej, którą znała. Dzięki muzyce poznaje ich jako nastolatków i towarzyszy im przez kolejne etapy związku.

Rose (gwiazda iZombie – Rose McIver) przypomina każdą z nas – jest nieprzewidywalna, humorzasta i chorobliwie zazdrosna. Kiedy na jej drodze pojawi się przystojny Eric (George Mason), odnajdzie kogoś, kto da jej zrozumienie i schronienie. Miłość doda im skrzydeł, ale codzienność będzie próbowała ściągnąć ich na ziemię. Co zrobią, kiedy w ich życiu pojawią się powszednie troski: rachunki, praca i dzieci. Czy miłość może przetrwać próbę czasu?

6 września wybierz miłość, nie politykę.

Czytany 220 razy Ostatnio zmieniany środa, 10 lipiec 2019 12:25

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama