cinema.pl Artykuły

sobota, 06 lipiec 2019 11:45

Gdy nie każdy eksperyment kończy się dobrze…

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Szereg katastrof w zwiastunie filmu „Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki”. Wybuchowa komedia pełna widowiskowych efektów specjalnych - w kinach od 12 lipca.

 

Szalony i nieposkromiony jak każdy dzieciak podczas wakacji! Z pewnością nie można mu odmówić fantazji ani zaangażowania. Nie można też zaprzeczyć, że jest królem widowiskowych katastrof. Uwielbia drzemki, próbuje ulepszyć nawet kota, ma głowę pełną świeżych pomysłów. Poznajcie Gastona – konstruktora i wynalazcę, którego inicjatywy rozbawiają, zadziwiają i czasem też niepokoją wszystkich dookoła. „Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki”, ekranizacja kultowego komiksu, który rozszedł się w nakładzie ponad 30 milionów egzemplarzy, zainspiruje widzów do realizowania swoich najbardziej postrzelonych pomysłów już 12 lipca! W oczekiwaniu na najbardziej imponujące katastrofy tych wakacji prezentujemy zwiastun filmu, pełen efektów specjalnych przygotowanych przez studio Illumination Entertainment, twórców przebojowych „Minionków”.

„Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki” – oficjalny zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=hmvQWxmjfBo&feature=youtu.be

Gaston Lagaffe zaczyna staż w firmie Peticoin, której motto brzmi: „uczynić nieużyteczne użytecznym”. Chcąc zaimponować kolegom, codziennie wymyśla przeróżne wynalazki, które – jego zdaniem – mają ułatwiać pracę, ale w praktyce przynoszą więcej szkody niż pożytku. Pasmo wywołanych przez Gastona katastrof, jego sposób bycia oraz fakt, że do pracy przychodzi w towarzystwie kota, złotej rybki i… oswojonej mewy, sprawiają, że jego szef, pan Prunelle, szybko zaczyna mieć dość nowego pracownika. Kiedy sytuacja staje się napięta, a kariera zawodowa Lagaffe’a wisi na włosku, dzieje się coś nieprzewidzianego. Okazuje się, że to właśnie Gaston może być jedyną osobą, która będzie w stanie powstrzymać bezdusznego biznesmena Aimé De Mesmaekera przed przejęciem Peticoin.

 

Gatunek: komedia

Produkcja: Francja, Belgia, 2018

Scenariusz i reżyseria: Pierre-François Martin-Laval („Ciało pedagogiczne”, „Król Wilhelm”, „RRRrrrr!!!”)

Obsada: Théo Fernandez („Wojna guzików”, „Rodzina Tuche”, „La Dream Team”), Pierre-François Martin-Laval („Zaginiona”, „RRRrrrr!!!”, „Synalek”, „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”), Jérôme Commandeur („Przychodzi facet do lekarza”, „Jeszcze dalej niż Północ”, „Nic do oclenia”, „Wszystko zostanie w rodzinie”), Alison Wheeler („Fonzy”, „My way”, „Going to Brazil”)

Czytany 200 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 lipiec 2019 11:57

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama