cinema.pl Artykuły

sobota, 06 lipiec 2019 11:27

Polka w finale brytyjskiego talent show!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Elle Fanning urzekła wszystkich jako jurorka tegorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes. 21-letnia gwiazda została na nim okrzyknięta królową czerwonego dywanu. Teraz aktorka dowie się jak to jest stanąć po tej drugiej, ocenianej stronie. Od wczoraj na ekranach kin nowy film producenta “La La Land” - “Moja Gwiazda: Teen Spirit”.

 

Elle gra w nim Polkę, która w Wielkiej Brytanii próbuje zrealizować swoje marzenia i dlatego decyduje się na udział w talent show. W jej wyborach wspiera ją matka, Agnieszka Grochowska.

Czy Polka wygra brytyjski talent show?

Przekonajcie się już od wczoraj w kinach!

Zwiastun:

Agnieszka Grochowska i Elle Fanning w rolach matki i córki w porywającej opowieści o polskiej nastolatce, która w Wielkiej Brytanii próbuje zrealizować swoje marzenia.

 

Narodziny polskiej gwiazdy na brytyjskiej scenie. 

Debiut reżyserski Maxa Minghelli, gwiazdora takich filmów jak „THE SOCIAL NETWORK”, „OPOWIEŚCI PODRĘCZNEJ” i „STAŻYŚCI”.

W Wielkiej Brytanii mieszka ponad milion Polaków, którzy próbują spełnić swoje marzenie o lepszym życiu. Jedną z nich jest nastoletnia Violet Waleńska, która śni o karierze w brytyjskim szołbiznesie. Jej kochająca, ale mocno stąpająca po ziemi matka widzi ją raczej w szkole, która da jej spokojną, pewną pracę. Gdy w ich miasteczku odbywają się eliminacje do słynnego talent show „Teen Spirit”, Violet bez wiedzy matki bierze w nich udział i ku swemu zdumieniu przechodzi do finałowego etapu. Skromna, niedoświadczona, ale utalentowana nastolatka z prowincji trafia nagle w tryby wielkiej rozrywkowej machiny. Tu wszystko dzieje się szybko, każdy myśli tylko o sobie, a o sukcesie nie zawsze decyduje talent. W takiej sytuacji to właśnie wsparcie najbliższych może okazać się kluczowe w drodze na życiowy szczyt. Los młodzieńczych marzeń Violet jest więc nie tylko w rękach jurorów, ale także jej matki.

Na fantastycznej ścieżce dźwiękowej utwory takich gwiazd jak Ariana Grande, Annie Lennox, Ellie Goulding, Robyn, Orbital, Katy Perry i inni.

Czytany 236 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 lipiec 2019 11:45

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama