cinema.pl Artykuły

środa, 12 czerwiec 2019 15:53

Konkurs telewizji AXN i Allegro

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Trwają zdjęcia do 2. sezonu serialu Ultraviolet. Telewizja AXN, wraz z partnerem serialu, serwisem Allegro, organizuje konkurs promujący serial, w którym nagrodami są rola w serialu i karty podarunkowe Allegro. 

 

Zadanie w konkursie „Zagadka kryminalna Ultraviolet” polega na udzieleniu kreatywnej odpowiedzi na pytanie „W jaki sposób rozwiążesz zagadkę kryminalną za pomocą przedmiotu z Allegro?”. Zgłoszeń należy dokonywać pod postem konkursowym na profilu AXN Polska na Facebooku. 

Nagrodą główną w konkursie jest epizodyczna rola w 2. sezonie serialu Ultraviolet. Ponadto 3 razy dziennie można wygrać voucher o wartości 100 zł na zakupy na portalu www.allegro.pl

Konkurs trwa od 10.06.2019 do 24.06.2019 r. i jest częścią szerszej współpracy z Allegro przy serialu Ultraviolet.

Ultraviolet opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Rozpoczyna współpracę z grupą Ultraviolet, internetową społecznością detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja.

W drugim sezonie Ultravioletu, Ola musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste.  

 

Czytany 239 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 czerwiec 2019 15:57

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama