cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 10 czerwiec 2019 21:44

Olga Chajdas i Kasia Adamik reżyserują trzeci sezon serialu Wataha

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu HBO Wataha, który reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Do obsady dołączyli Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremenko. Zdjęcia potrwają do czerwca.

 

Olga Chajdas i Kasia Adamik reżyserują trzeci sezon serialu WatahaNa planie trzeciego sezonu Watahy pracują Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski. Niedawno dołączyli do nich Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremenko (Viktor, General Commander).

Borys Szyc zagra Kuczera, wysoko postawionego pułkownika, który reprezentuje dowództwo Straży Granicznej w Przemyślu i z jego zdaniem muszą liczyć zarówno Rebrow (Leszek Lichota), jak i Markowski (Andrzej Zieliński). Evgenia Akhremenko pojawi się w roli Barkovej, nowej szefowej ukraińskiej mafii, jest zdecydowana, myśli szybko i wie, że aby pokonać mężczyzn w ich własnym świecie musi być zawsze o krok do przodu.

Za scenariusz trzeciego sezonu Watahy odpowiadają Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Serial reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Autorami zdjęć do serialu są Tomasz Augustynek i Tomasz Naumiuk.

Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski i Izabela Łopuch (executive producer). Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young. Producentem liniowym jest Grzegorz Olkowski. Producentem nadzorującym ze strony ATM GRUPA jest Andrzej Muszyński. 

Zdjęcia do produkcji trwają od lutego do czerwca tego roku. 

 

Oba dotychczasowe sezony Watahy można oglądać w HBO GO.

 

Publikujemy pierwsze zdjęcia z trzeciego sezonu serialu: https://we.tl/t-w50T8sUqmU 

Copyright: Wataha 3 © HBO Europe fot. Adam Golec, Krzysztof Wiktor

 

Czytany 261 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 czerwiec 2019 21:51

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama