Wydrukuj tę stronę

cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 10 czerwiec 2019 14:44

Niegrzeczni SALMA HAYEK i ALEC BALDWIN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Gdy w domu nie ma dzieci i nie wszystko idzie zgodnie z planem… Salma Hayek i Alec Baldwin robią się naprawdę niegrzeczni! Prezentujemy zwiastun komedii „Imprezowi rodzice”.

 

Alec Baldwin i Salma Hayek w roli rodziców-imprezowiczów, którzy starają się ukryć problemy finansowe przed córką i grupą wścibskich sąsiadów. Obok nominowanych do Oscara gwiazd w obsadzie filmu wystąpili, m.in.: znany z „Magic Mike’a” i „Czystej krwi” Joe Manganiello, komik-standuper Jim Gaffigan oraz Bridget Moynahan (seria „John Wick”). Za kamerą filmu stanął Fred Wolf, twórca „Dużych dzieci”, którego komedie zarobiły na całym świecie łącznie ponad 650 milionów dolarów!

Po odesłaniu córki na studia, Frank (Baldwin) i Nancy (Hayek) powracają do swojego domu na bogatym przedmieściu. W towarzystwie pełnym próżnych i zblazowanych sąsiadów robią wszystko, by ukryć fakt, że są kompletnie spłukani. Kiedy finanse pary dosłownie sięgają dna, Frank i Nancy wymyślają genialny plan. Postanawiają za grube pieniądze wynająć dom sąsiada, który wyjechał z miasta na kilkumiesięczne wakacje. Szalony pomysł, zamiast łatwej kasy, przynosi serię przekomicznych i zupełnie nieprzewidzianych zdarzeń.

„Imprezowi rodzice” w kinach od 5 lipca

 

Gatunek: komedia

Produkcja: USA, 2019

Scenariusz: Fred Wolf („Duże dzieci”, „Jeszcze większe dzieci”, „Joe Dirt”), Peter Gaulke („Epoka lodowcowa 2: Odwilż”. „Czarny rycerz”, „Dzikie łowy”)

Reżyseria: Fred Wolf

Obsada: Alec Baldwin („Mission: Impossible – Rogue Nation”, „Blue Jasmine”, „To skomplikowane”, „Polowanie na Czerwony Październik”, „Rockefeller Plaza 30”), Salma Hayek („Desperado”, „Pentameron”, „ Savages: Ponad bezprawiem”, „Frida”, „Bardzo dziki Zachód”), Joe Manganiello („Magic Mike XXL”, „Jak urodzić i nie zwariować”, „Spider-Man”, „Czysta krew”), Jim Gaffigan („Gorący pościg”, „Para na życie”, „Całkiem zabawna historia”), Ben Platt („Pitch Perfect”, „Pitch Perfect 2”, „Nigdy nie jest za późno”), Bridget Moynahan („John Wick”, „Ja, robot”, „Pan życia i śmierci”)

Czytany 269 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 czerwiec 2019 14:56

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież