cinema.pl Artykuły

środa, 05 czerwiec 2019 14:13

Polska premiera serialu Detektyw Kate

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w lipcu kanał 13 Ulica wyemituje pierwszy odcinek trzymającej w napięciu produkcji opowiadającej o młodej, zdeterminowanej, ale nie nieomylnej detektyw Kate Jameson (w tej roli Jessica Lucas znana m.in. z Gotham czy Life as we know it), która pewnego dnia popełnia fatalny w skutkach błąd i robi wszystko, by naprawić koszmarną pomyłkę.

 

Detektyw Kate Jameson rozpoczyna pracę w policji i już pierwszego dnia popełnia fatalny błąd, pozostawiając służbową broń bez nadzoru. Pistolet zostaje skradziony, a następnie użyty jako narzędzie zbrodni. Za namową starszego oficera – przyjaciela jej zmarłego ojca młoda detektyw nie wspomina przełożonym o incydencie, co rzutuje na dalszy przebieg śledztwa i  pochłania więcej ofiar. W scenerii tętniącego życiem Vancouver Kate mierzy się z poczuciem winy, trudnymi relacjami w życiu prywatnym i zawodowym, ale przede wszystkim prowadzi trudne kryminalne śledztwa, które zweryfikują wyznawane przez nią wartości i lojalność. 

Oprócz Jessiki Lucas znanej z Gotham czy Life as we know it obsadzie serialu pojawią się Dylan Bruce (Orphan Black) jako detektyw Nolan Wells, partner Kate w Wydziale Zabójstw, Lochlyn Munro (Riverdale) w roli Mike’a Huntleya, byłego przyjaciela jej ojca; Terry Chen (The Expanse) jako Bill Chen oraz Luvia Peterson (Continuum) jako Meg Harris, przyjaciółka Kate z pracy. Rolę Rity Gallo, matki głównej bohaterki, zagra Venus Terzo (Arrow).

Polska premiera serialu Detektyw Kate (The Murders) już w czwartek 11 lipca o 21:00 na 13 Ulicy.

 

Czytany 308 razy Ostatnio zmieniany środa, 05 czerwiec 2019 14:16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama