cinema.pl Artykuły

sobota, 11 maj 2019 10:49

Wilki ciągnie do lasu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Wilki wywołane z lasu! Czy to skończy się jak typowy łańcuch pokarmowy? Prezentujemy plakat filmu „Wilk w owczej skórze 2”. Animacja twórców „Królowej Śniegu” w kinach od 2 sierpnia.

 

Jeszcze bardziej magiczna, dowcipna i zakręcona przygoda zacznie się, kiedy dwóm zaprzyjaźnionym stadom wilków i owiec ktoś podłoży niezłą… świnkę! Twórcy przebojowej serii „Królowa Śniegu” oraz klasycznej bajki Disneya „Piękna i Bestia” zapraszają na drugą porcję akcji i atrakcji w pełnym czarów świecie. Czas na zwariowane zwierzaki, ich tajemnicze mikstury i zaskakujące przemiany, w których bardzo łatwo o zabawną pomyłkę!

Dawno, dawno temu, pewien młody wilk o imieniu Szary na skutek działania magicznych mocy został zamieniony w owcę. Dzięki dobremu sercu i wielkiej odwadze udało się go jednak odczarować. Od tamtej pory wilki i owce zaczęły żyć w zgodzie i wspólnie zamieszkały w małym, ale przyjaznym miasteczku. Nie oznacza to jednak końca kłopotów. Prawdziwe tarapaty zaczną się, kiedy o tym beztroskim współżyciu dwóch z pozoru wrogich gatunków dowie się przywódca innego wilczego stada. Nowe drapieżniki zrobią wszystko, aby dopaść niewinne owieczki oraz dać nauczkę ich wyjącym do księżyca przyjaciołom. Mieszkańcy pokojowo nastawionego miasteczka będą musieli działać razem, aby obronić się przed najeźdźcami. A nie będzie to łatwe, bo złe wilki mają tajną broń. To zwariowana zajęczyca, która w małym palcu swojej wielkiej stopy ma przepisy na wszelkie magiczne mikstury. Trzeba tylko uważać, aby nie pomylić składników…

Gatunek: animowany/ komedia/ familijny

Produkcja: Rosja 2019

Reżyseria: Vladimir Nikolaev (seria „Królowa Śniegu”, „Wilki i owce”)

Scenariusz: Robert Lence („Piękna i Bestia”, „Rogate ranczo”, „Królowa Śniegu 3: Ogień i lód”),Vladimir Nikolaev („Królowa Śniegu 2”, „Królowa Śniegu 3: Ogień i lód”), Anton Timofeev, Aleksey Tsitsilin („Królowa Śniegu 2”, „Królowa Śniegu 3: Ogień i lód”)

Czytany 220 razy Ostatnio zmieniany sobota, 11 maj 2019 10:52

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama