cinema.pl Artykuły

piątek, 10 maj 2019 12:29

Jesienią TV Puls zaprasza na nowy muzyczny show „Gra Muzyka”!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, produkuje z firmą Media Corporation nowy muzyczny show „Gra Muzyka”. W roli gospodarza programu – Robert Janowski. Zdjęcia do projektu ruszają latem. Premiera jesienią tylko w TV Puls!

 

- Cieszymy się na współpracę z firmą Media Corporation i panem Robertem Janowskim, wspólnie szykując na jesień nowy show „Gra Muzyka”. Widzowie znajdą w nim znakomitą rozrywkę, dużo muzyki, emocji i dobrego humoru. Jesteśmy w fazie pre-produkcji, niedawno rozpoczęliśmy castingi, a na plan zdjęciowy wchodzimy już w czerwcu. Wtedy też zdradzimy więcej informacji na temat naszego wspólnego przedsięwzięcia. – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

- Potwierdzam, że w jesiennej ramówce TV Puls pojawi się nowe, muzyczne show - „Gra Muzyka” - z Robertem Janowskim w roli prowadzącego. Program produkowany będzie przez Media Corporation na podstawie własnego formatu. Będzie wiele emocji i rywalizacji o nagrody, dużo świetnej muzyki a przede wszystkim bardzo dużo ciepłej, rodzinnej rozrywki. Nie zabraknie też gwiazd polskiej sceny muzycznej i artystycznych przyjaciół Roberta Janowskiego. - powiedziała Katarzyna Ocioszyńska, Prezes Zarządu Media Corporation. 

 

Czytany 209 razy Ostatnio zmieniany piątek, 10 maj 2019 12:33

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama