cinema.pl Artykuły

piątek, 12 kwiecień 2019 14:14

Kosmiczna Rzesza kontratakuje

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Naziści z Księżyca i Adolf Hitler na grzbiecie tyranozaura. Takie rzeczy tylko w zwiastunie „Iron Sky. Inwazja”. Kontynuacja kultowej produkcji science-fiction w kinach od 3 maja.

 

„Iron Sky. Inwazja” to wyczekiwana kontynuacja kultowego hitu z 2012 roku. Epicka, wypełniona akcją i humorem produkcja science-fiction, inspirowana wojenną historią, okultyzmem i popularnymi teoriami konspiracyjnymi. W obsadzie filmu zastrzyk świeżej krwi oraz powrót dobrze znanych twarzy z „jedynki”, na czele z charyzmatyczną Stephanie Paul, Julią Dietze i słynnym niemieckim aktorem, ulubieńcem Larsa von Triera – Udo Kierem. Budżet „Iron Sky. Inwazja”, podobnie jak przypadku części pierwszej, został w całości sfinansowany przez fanów filmu z całego świata. Muzykę, po raz drugi w historii serii, skomponował zespół Laibach – żywa legenda awangardowych brzmień.

IRON SKY. INWAZJA – oficjalny polski zwiastun:

 

Mija 20 lat od chwili, gdy inwazja kosmicznych nazistów doszczętnie zrujnowała Ziemię. Niedobitki ludzkości, które przetrwały nuklearną zagładę, opuściły planetę i znalazły schronienie w byłej bazie wroga na Księżycu. Wciąż jednak jest dla nich nadzieja. Okazuje się, że głęboko pod powierzchnią zniszczonej Ziemi znajduje się coś, co może uratować świat. Sprawę postanawia zbadać grupa śmiałków. Podczas wyprawy do wnętrza planety bohaterowie odkryją zdumiewającą prawdę, stojącą za powstaniem gatunku ludzkiego. Przyjdzie im też walczyć z sekretnym Towarzystwem Vril, pradawną rasą Reptilian i kontrolowaną przez nich armią dinozaurów.

IRON SKY. INWAZJA w kinach od 3 maja

Gatunek: science-fiction/akcja/przygoda

Produkcja: Finlandia 2019

Reżyseria: Timo Vuorensola („Iron Sky”)

Scenariusz: Timo Vuorensola („Iron Sky”), Dalan Musson

Obsada: Lara Rossi („Robin Hood: Poczatek”, gra „Horizon Zero Dawn” – głos), Tom Grenn („Aniołki Charliego”, „Ostra jazda”, „Luźny gość”), Julia Dietze („Iron Sky”, „Pokój 205”), Stephanie Paul („Iron Sky”, „Miasto rozstań”), Udo Kier („Tańcząc w ciemnościach”, „Iron Sky”, „Melancholia”)

Czytany 271 razy Ostatnio zmieniany piątek, 12 kwiecień 2019 14:18

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama