cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 18 marzec 2019 12:03

Ruszył nabór filmów do konkursów 26. Etiuda&Anima

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Rozpoczął się nabór filmu do konkursów 26 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima i potrwa do 30 czerwca 2019. Jak co roku przyjmowane są zgłoszenia z całego świata do konkursów Etiuda oraz Anima.

 

ETIUDA

O udział w festiwalowym konkursie ETIUDA mogą ubiegać się etiudy studenckie oraz filmy dyplomowe (z wyjątkiem filmów animowanych), powstałe w szkołach filmowych i artystycznych w ramach procesu dydaktycznego, o czasie trwania do 30 minut projekcji, zrealizowane w latach 2017 – 2019, których kopie projekcyjne zostaną nadesłane do Biura Organizacyjnego Festiwalu w postaci pliku cyfrowego (mp4, mov, lub linku do filmu na ogólnodostępnej platformie video).

 

ANIMA

O udział w festiwalowym konkursie ANIMA mogą ubiegać się filmy animowane (profesjonalne, etiudy studenckie oraz filmy niezależne), o czasie trwania do 30 minut projekcji, zrealizowane w latach 2017 – 2019, których kopie zostaną nadesłane do Biura Organizacyjnego Festiwalu w postaci pliku cyfrowego (mp4, mov, lub linku do filmu na ogólnodostępnej platformie video).

 

Zapraszamy do zgłaszania filmów! 

http://etiudaandanima.pl/

Czytany 195 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 marzec 2019 12:10

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama