cinema.pl Artykuły

środa, 13 marzec 2019 15:01

Premiery w kwietniu na FOX Comedy

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kwiecień na kanale FOX Comedy to kolejne przygody Mai DiMeo w 3. sezonie Nie ma mowy, a także powrót kultowej anime, czyli Schin-Chan! Kim jest główny bohater produkcji? Shinnosuke Nohara, znany jako Shin-chan, ma pięć lat. Mieszka w japońskim mieście Kasukabe razem ze swoimi rodzicami: Hiroshim i Misae, siostrzyczką Himawari i psem Śnieżkiem.

 

Swoim zachowaniem wprawia dorosłych w zakłopotanie i przysparza mamie zmartwień. Razem z przyjaciółmi: Kazamą, Masao, Boo i Nene oraz psem przeżywa zabawne, szalone, czasami dziwne przygody. Co jeszcze w kwietniu czeka widzów kanału? W świątecznym okresie na pewno mnóstwo filmów: Miss Agent, Seks w wielkim mieście, Przyjęty, Szefowie wrogowie czy Mickey niebieskie oko.

NIE MA MOWY, sezon 3

(22 odcinki po 30 minut)

 

PREMIERA 3. SEZONU: NIEDZIELA 7 KWIETNIA OD GODZ. 15:50 (2 ODCINKI)

Emisja: w niedziele od godz. 15:50 (2 odcinki)

TYLKO NA FOX COMEDY!

Serial Nie ma mowy opowiada o Mai DiMeo (Minnie Driver, Buntownik z wyboru), która jest w stanie zrobić wszystko dla swojej rodziny – męża Jimmy’ego (John Ross Bowie, Teoria wielkiego podrywu) i trójki dzieci: Raya (Mason Cook, Mockingbird Lane), Dylan (Kyla Kenedy, The Walking Dead) i najstarszego syna JJ’a (Micah Fowler, Długi wrześniowy weekend), który cierpi na porażenie mózgowe, przez co nie jest w stanie mówić ani poruszać się o własnych siłach. Kobieta musi stawić czoła przeciwnościom losu oraz walczyć z niesprawiedliwością społeczną, zarówno tą prawdziwą, jak i wyimaginowaną, a rodzina próbuje znaleźć dla siebie nowe miejsce do życia.

Razem z trzecim sezonem tej zabawnej i często zaskakującej komedii rodzina DiMeo - wspólnie z JJ'em oraz opiekunem Kennethem – udaje się do Londynu. Wybierają się tam, by spotkać się z ojcem Mai, Martinem, który już od dawna jest nieobecny w jej życiu. Maya postanawia poprosić go o pomoc finansową, dzięki której będzie mogła uratować dom. Czy rodzina połączy się na nowo? Tymczasem Jimmy nakłada na siebie „maskę zabawnego taty”, aby zapewnić JJ’owi wspaniałą podróż. W najnowszym sezonie serialu pojawi się też inny problem – Maya boryka się z faktem, że jej dzieci szybko dorastają, a JJ wkrótce wyruszy na studia, pozostawiając jej dużo więcej wolnego czasu na skupienie się na sobie i wychowywanie Raya i Dylan.

W jednym z wywiadów Minnie Driver, odtwórczyni roli Mai DiMeo, opowiedziała o trzecim sezonie Nie ma mowy:

Jeśli chcecie obejrzeć serial zupełnie inny od tego, co jest obecnie dostępne, serial o integracji i przyszłościowo myślącym społeczeństwie, to koniecznie musicie obejrzeć nasz serial. Jest zabawny, luźny i nie brakuje w nim słodko-gorzkiego humoru, który jednak nikogo nie rani. To jest właśnie coś, co sama chcę oglądać.

Jak potoczą się dalsze losy rodziny DiMeo? Czy Maya poradzi sobie z nieuniknionym dorastaniem swoich dzieci? Nie ma mowy już 7 kwietnia o godzinie 15:50 na FOX Comedy!

SHIN-CHAN

(36 odcinków po 30 minut)

 

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 8 KWIETNIA OD GODZ. 08:05 (4 ODCINKI) 

Emisja od poniedziałku do piątku od godz. 08:05 (4 odcinki)

POWRÓT KULTOWEJ ANIMACJI!

Shinnosuke Nohara, znany jako Shin-chan, ma pięć lat. Mieszka w mieście Kasukabe razem ze swoimi rodzicami: Hiroshim i Misae, siostrzyczką Himawari i psem Śnieżkiem. Swoim zachowaniem wprawia dorosłych w zakłopotanie i przysparza mamie zmartwień. Razem z przyjaciółmi: Kazamą, Masao, Boo i Nene oraz psem przeżywa szalone przygody w domu, przedszkolu, na placu zabaw i w parku. Jednak „anormalność” chłopca sprawia, że przytrafia mu się mnóstwo różnorakich, dziwnych i śmiesznych przygód.

Bohater jest niezwykle psotnym i buntowniczym dzieckiem, które wbrew wszystkiemu i wszystkim, non stop przytłacza dorosłych swoim bezwstydnym zachowaniem. Aroganckie i lekceważące maniery Shin-Chana kontrastują z rygorystycznymi normami społecznymi w Japonii, co jest źródłem niezadowolenia jego rodziny, zwłaszcza matki, która stara się przywołać malca do porządku, jednak bez większego powodzenia. Wulgarny Shin-Chan to istny wulkan! Zachowanie chłopca bardzo często wyprowadza ją z równowagi.

Shin-Chan często porównywany jest do takich kultowych animacji jak Simpsonowie czy Family Guy: Głowa rodziny. Dzieje się tak za sprawą odważnego humoru, który jest znakiem rozpoznawczym wszystkich trzech animacji. Seria będzie emitowana na FOX Comedy w wersji HD.

Co jeszcze spotka niecodziennego przedszkolaka Shin-Chana oraz jego kolegów? Shin-Chan już 8 kwietnia o godzinie 08:05 na FOX Comedy!

 

KOMEDIOWA WIELKANOC NA FOX COMEDY

SOBOTA:

MICKEY NIEBIESKIE OKO

SOBOTA 20 KWIETNIA O GODZ. 23:55

 

MISS AGENT

SOBOTA 20 KWIETNIA O GODZ. 15:55

 

PIŁKI Z JAJAMI – NOWOŚĆ!

SOBOTA 20 KWIETNIA O GODZ. 18:05

 

SEKS W WIELKIM MIEŚCIE – NOWOŚĆ!

SOBOTA 20 KWIETNIA O GODZ. 22:00

 

NIEDZIELA:

AKADEMIA POLICYJNA 7: MISJA W MOSKWIE

NIEDZIELA 21 KWIETNIA O GODZ. 12:55

 

PRZYJĘTY – NOWOŚĆ!

NIEDZIELA 21 KWIETNIA O GODZ. 14:25

 

MISS AGENT 2: UZBROJONA I UROCZA

NIEDZIELA 21 KWIETNIA O GODZ. 16:05

 

SZEFOWIE WROGOWIE

NIEDZIELA 21 KWIETNIA O GODZ. 21:30

 

PONIEDZIAŁEK:

PRZYJĘTY

PONIEDZIAŁEK 22 KWIETNIA O GODZ. 10:30

 

MISS AGENT 

PONIEDZIAŁEK 22 KWIETNIA O GODZ. 12:10

 

PIŁKI Z JAJAMI

PONIEDZIAŁEK 22 KWIETNIA O GODZ. 16:10

 

MISS AGENT 2: UZBROJONA I UROCZA

PONIEDZIAŁEK 22 KWIETNIA O GODZ. 22:00

Czytany 168 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 marzec 2019 15:04

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama