cinema.pl Artykuły

środa, 13 marzec 2019 14:46

„Całe szczęście” zobaczyło już ponad 200 tys. widzów!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nowa komedia produkcji TVN w dystrybucji Next Film „Całe szczęście” zgromadziła w kinach już 200 tysięcy widzów. Film w reżyserii Tomasza Koneckiego został dobrze przyjęty przed widzów i krytyków. Dziś prezentujemy specjalny materiał, w którym filmowa Marta Potocka (w tej roli Roma Gąsiorowska) motywuje do treningów – „Całe szczęście jestem FIT”.  

 

– Staram się, aby każdy mój film był wyjątkowy. Dla mnie to bardzo ważne, aby opowiadać nowe historie, a nie powielać schematy. W scenariuszu do filmu „Całe szczęście” najbardziej spodobało mi się połączenie wątku komediowego i melodramatycznego. W tym, jak ciekawie splatają się te wątki, dostrzegłem szansę na pokazanie czegoś więcej niż zabawnej historii. Widzowie znajdą tu zarówno sceny, w których będą się wzruszać, jak i momenty, które sprawią, że będą się głośno śmiać. – mówi o „Całym szczęściu” reżyser Tomasz Konecki. 

 „Całe szczęście” to opowieść o spotkaniu dwójki ludzi z zupełnie różnych światów. Co stanie się, gdy w spokojnym i uporządkowanym życiu Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie pojawi  pełna energii i uroku gwiazda fitnessu Marta (Roma Gąsiorowska)? Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć tytułowe całe szczęście?

Recenzenci zgodnie podkreślają, że Tomasz Konecki po raz kolejny udowodnił, że jest jednym z najlepszych specjalistów od komedii. Podkreślają też talent scenarzystów: Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego (scenarzystów popularnej serii komedii świątecznych „Listy do M.”). 

Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, za zdjęcia odpowiada Tomasz Madejski, za scenografię - Joanna Macha, za montaż - Jarosław Barzan. Film powstał na podstawie oryginalnego scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego (scenarzystów popularnej serii komedii świątecznych „Listy do M.”). 

Zdjęcia do filmu realizowane były głównie w województwie pomorskim, w przepięknych kaszubskich miejscowościach, m.in. w Pucku i Wejherowie. Filmowe plenery ukazują niezwykłą architekturę, historię, język i mieszkańców tamtych regionów. Autorem zdjęć jest Tomasz Madejski. 

Film zrealizował zespół produkcji fabularnej TVN, kierownikiem jest Krzysztof Łojan. Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki oraz Anna Waśniewska-Gill, team producentów, który stoi za sukcesem ostatniego hitu produkcji TVN „Podatek od miłości”. Dystrybucja: NEXT FILM.

 

 

***

Książka „Całe szczęście jestem kobietą” autorstwa Romy Gąsiorowskiej i Sylwii Stano już w sprzedaży! „Całe szczęście jestem kobietą” to dziesięć inspirujących wywiadów z mądrymi i doświadczonymi kobietami, które opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i różnych sposobach na samorealizację. Wśród rozmówczyń znajdują się Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Maffashion, Beata Sadowska i Grażyna Torbicka. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Agora. 

 

 

„CAŁE SZCZĘŚCIE”

Gatunek: komedia romantyczna

Produkcja: Polska 2018

Producent: TVN, Zespół Produkcji Fabularnej TVN

Zdjęcia: Tomasz Madejski („Planeta singli”, „Wkręceni 2”, „Jak się pozbyć cellulitu”)

Reżyseria: Tomasz Konecki („Lejdis”, „Testosteron”, „Listy do M. 3”)

Obsada:

Roma Gąsiorowska („Listy do M.”, „Listy do M. 2”, „Podatek od miłości”, „Plan B”, „Kochaj”, „Córki Dancingu”)

Piotr Adamczyk („Listy do M.”, „Listy do M. 2”, „Listy do M. 3”, „Sztuka kochania”, „Wkręceni”, „Och Karol 2”, „Testosteron”, „Śniadanie do łóżka”, „Nie kłam, kochanie”)

Maks Balcerowski („Sztuka kochania”, „Miłość jest wszystkim”)

Marieta Żukowska („Botoks”, „Słaba płeć”, „Zbliżenia”, „Ciacho”)

Joanna Liszowska („Kobiety bez wstydu”, „Ciacho”, „Zamiana”, „Nie kłam, kochanie”, „Sztuczki”)

Tomasz Sapryk („7 uczuć”, „Podatek od miłości”, „Listy do M. 3”, „Wołyń”, „Chemia”)

Joachim Lamża („Zabawa, zabawa”, „Listy do M. 3”, „Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Ziarno prawdy”)

Izabela Dąbrowska („7 uczuć”, „Okna, okna”, „Listy do M. 3”, „Powidoki”, „Po prostu przyjaźń”)

Jacek Borusiński (współtwórca kabaretu Mumio, „Pokaż, kotku, co masz w środku”, „To nie tak, jak myślisz, kotku”)

Scenariusz: Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski

Scenografia: Joanna Macha

Kostiumy: Emilia Czartoryska

Montaż: Jarosław Barzan PSM

Kierownik produkcji: Krzysztof Łojan

Producenci: Tomasz Blachnicki, Anna Waśniewska-Gill

Dystrybucja: NEXT FILM

 

Czytany 247 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 marzec 2019 15:00

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama