Wydrukuj tę stronę

cinema.pl Artykuły

wtorek, 12 marzec 2019 11:40

Świat zależy od odważnych!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Tylko bohaterowie z głębin mogą zatrzymać zagładę. Thriller „Wilcze echa” na polskim plakacie i w kinach od 5 kwietnia. W obsadzie gwiazdy hitów: „Nietykalni”, „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” i „Piąty Element”

 

Imponująca wizualnie i niepokojąca wizja niedalekiej przyszłości, w której światowemu pokojowi zagraża zupełnie nowa forma terroryzmu, a zaawansowana technologia obraca się przeciwko krajom pierwszego świata. W rolach głównych, m.in: zdobywca Cezara dla Najlepszego aktora za rolę w filmie „Nietykalni”, gwiazda „Inferno” i „Jurassic World” – Omar Sy; znany ze spektakularnych megaprodukcji Luca Bessona „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” i „Piąty Element” – Mathieu Kassovitz oraz nagrodzony Cezarem – Reda Kateb, gwiazda kultowego „Proroka”. „Wilcze echa” to thriller, w którym poziom emocji podnosi się z każdą minutą, a w wielkim finale nic nie będzie takie, jakie mogło wydawać się na początku.

Załoga Titane – supernowoczesnej łodzi podwodnej z napędem atomowym, wykonuje misję wojskową u wybrzeży Syrii. W pewnym momencie doskonale wyszkolony specjalista obsługi sonaru melduje niezidentyfikowany dźwięk dobiegający z morskich głębin. Chwilę później okręt zostaje zaatakowany, a dowódcom z trudem udaje się uratować załogę od pewnej śmierci.  Gdy wszyscy bezpiecznie docierają do portu, okazuje się, że świat znalazł się na krawędzi wojny nuklearnej. Dowództwo otrzymuje wiadomość, że w stronę Francji zmierza pocisk z głowicą atomową. Załoga okrętu Titane otrzymuje rozkaz kontrataku, po czym niezwłocznie wyrusza na misję, która może doprowadzić do globalnego konfliktu na niewyobrażalną skalę. Coś jednak nie daje spokoju specjaliście od analizy podwodnych dźwięków. Jeżeli jego podejrzenia są słuszne, to może się okazać, że najnowocześniejsza technologia przegra walkę z genialnie zaplanowanym podstępem.

 

WILCZE ECHA

 

w kinach od 5 kwietnia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gatunek: thriller/ sensacyjny

 

Produkcja: Francja 2019

 

Reżyseria i scenariusz: Antonin Baudry

 

Obsada: François Civil („Jako w piekle, tak i na Ziemi (”, „Sponsoring”, „Dziecko Rosemary” – serial TV), Omar Sy („Nietykalni”, „Inferno”, „Jurassic World”, „Jutro będziemy szczęśliwi”), Mathieu Kassovitz („Valerian i Miasto Tysiąca Planet”,  „Amelia”, „Piąty Element”, „Monachium”), Reda Kateb („Prorok”, „Wróg numer jeden”), Paula Beer

Czytany 210 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 12 marzec 2019 11:55

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież