cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 11 marzec 2019 13:43

Drugi sezon The Outpost pojawi się na kanale SCI FI latem tego roku

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Premiera The Outpost 2 w połowie 2019 roku na kanale SCI FI. Drugi sezon The Outpost powstaje w Serbii.

 

Wchodzący w skład portfolio NBCUniversal kanał SCI FI, który dostarcza ekscytującą rozrywkę dla fanów gatunku science fiction w każdym wieku, pod koniec poprzedniego roku ogłosił powstanie kolejnego sezonu The Outpost. Serial od Electric Entertainment, Arrowstorm Entertainment i Balkanic Media od stycznia kręcony jest w Serbii. Drugi sezon The Outpost pojawi się na antenie SCI FI latem tego roku.

The Outpost to przygodowy serial fantasy osadzony w klimacie średniowiecza opowiadający o losach Talon — silnej i niezależnej bohaterki, która jest jedyną ocalałą przedstawicielką rasy Czarnokrwistych. Wiele lat po tym, jak cała jej wioska została zgładzona przez gang brutalnych najemników, a ona sama musiała ukrywać swoje pochodzenie w obawie o swoje życie, Talon udaje się do oddalonej od cywilizacji bazy w poszukiwaniu zabójców swojej rodziny. W fortecy na obrzeżach cywilizowanego świata Talon uczy się kontrolować swoje nadprzyrodzone moce i musi sprzymierzyć się z Królową, by razem móc bronić świata przed fanatycznym religijnym dyktatorem.

Oprócz odtwórczyni postaci głównej bohaterki Jessiki Green (Roman Empire: Reign of Blood) w obsadzie The Outpost pojawią się ponownie Jake Stormoen (znany z Extinct, serii Mythica) jako kapitan Garret Spears, Imogen „Immy” Waterhouse (Zwierzęta nocy) w roli Lady Gwynn Calkussar, Anand Desai-Barochia (Emmerdale, Lake Mead) jako alchemik Janzo, Andrew Howard (Hatfields and McCoys: Wojna Klanów, Bates Motel, Agents of S.H.I.E.L.D.) jako Cedric Wythers oraz Robyn Malcolm (Tajemnice Laketop, Hostiles) w roli Elinor. Do obsady dołączą Glynis Barber (Dempsey i Makepeace na tropie, Point Break - na fali), Aaron Fontaine jako Tobin, Lilli Hollunder jako Rebb i Jelena Gavrilović, która w The Outpost wcieli się w postać Chunjin. 

Twórcami serialu jest duet Kynan Griffin i Jason Faller. Producentami wykonawczymi są Dean Devlin, współscenarzysta i producent Stargate SG-1 oraz Jonathan Glassner, showrunner i producent serialu Gwiezdne wrota. Za produkcję odpowiadają również zespoły Electric Entertainment (Marc Roskin i Rachel Olschan-Wilson) i Arrowstorm Entertainment (Jason Faller and Kynan Griffin), odpowiedzialni za serię Mythica. Współproducentami są również Jennifer Griffin z Arrowstorm Entertainment oraz Jonathan English z Balkanic Media.

 

Premiera drugiego sezonu The Outpost już w połowie 2019 roku.  

 

Czytany 241 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 11 marzec 2019 14:02

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama