cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 11 marzec 2019 12:47

NIEDOBRANI w kinach w maju

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Piękna i inteligentna laureatka Oscara Charlize Theron i niepoprawnie zabawny Seth Rogen w komedii o tym, że czasem najbardziej zgrane są niedobrane pary. Partnerują im Alexander Skarsgard oraz Andy Serkis. „Niedobrani” w kinach od 10 maja.

Fred nie jest typem amanta. Potargana broda, kilka zbędnych kilogramów i ciuchy z liceum nie czynią go ikoną stylu. Niewyparzony język i specyficzne poczucie humoru utrudniają zawrotną karierę. Charlotte jest jego zupełnym przeciwieństwem. Piękna, ambitna i powściągliwa przebojem zdobywa polityczne szczyty i mogłaby mieć każdego mężczyznę, gdyby tylko znalazła czas na życie prywatne.

Gdy bezrobotny i spłukany Fred Flarsky spotyka po latach swą dawną nianię i miłość z dzieciństwa Sekretarz Stanu Charlotte Field, wydaje się, że nie ma na świecie bardziej niedobranej pary. A jednak coś iskrzy. I to na tyle intensywnie, że Charlotte wbrew protestom doradców, zatrudnia Freda jako autora swych przemówień. Facet ma dobre pióro, jeszcze lepsze serce, ale w wielkim świecie porusza się jak słoń w składzie porcelany. Ona zaś właśnie ogłasza swą kandydaturę na stanowisko prezydenta. Konkurenci już zacierają ręce, bo Fred z pewnością zaprzepaści jej karierę. Chyba, że świat zobaczy w nim to, co dostrzegła ona…

 

NIEDOBRANI (Long Shot)

PREMIERA: 10 MAJA 2019

Reżyseria: Jonathan Levine („Wiecznie żywy”, „Pół na pół”, „Cicha noc”)

Obsada:

•       Charlize Theron („Mad Max: Na drodze gniewu”, „Monster” - OSCAR, „Szybcy i wściekli 8”, „Atomic Blonde”, „Królewna Śnieżka i Łowca”)

•       Seth Rogen („Sąsiedzi”, „Pół na pół”, „Wpadka”, „Steve Jobs”, „Disaster Artist”)

•       Alexander Skarsgard („Tarzan: Legenda”, „Wielkie kłamstewka” - serial, „Melancholia”)

•       Andy Serkis („Władca pierścieni” - cykl, „Planeta małp” - cykl, „King Kong”, „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”)

 

 

 

Gatunek: komedia

 

Produkcja: USA 2019

 

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Czytany 250 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 11 marzec 2019 12:57

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama