cinema.pl Artykuły

wtorek, 26 luty 2019 12:44

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” od premiery 25 stycznia w polskich kinach zobaczyło 2 miliony 270 tys. widzów. 8 marca komedia Kordiana Piwowarskiego wejdzie do kin w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.  

 

Trzecią część kultowej serii polskich komedii będą mogli oglądać widzowie w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgi, Holandii, Islandii, Niemczech,  Austrii, Szwecji, Norwegii, Danii, Hiszpanii, Portugalii, Szwajcarii i Luksemburgu. Zagranicznym dystrybutorem filmu jest Magnetes LTD. 

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” do kin przyciągnął już 2,272,232 widzów. Pozostaje filmem z najlepszym otwarciem tego roku i numerem 1 box office. 

W „Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3” główna bohaterka Kasia (Graży¬na Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcia¬nym zalotnikiem Staszkiem Kola¬są. Do Polski wraca niespodzie¬wanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kło¬poty. Chłopak ma pomysł na nie¬codzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolań¬skich wybucha kryzys. Wolań¬ska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

 

Czytany 437 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 26 luty 2019 12:50

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama