cinema.pl Artykuły

wtorek, 05 luty 2019 14:21

Plejada gwiazd na uroczystej, walentynkowej premierze

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Plejada gwiazd na uroczystej premierze „Planety Singli 3”. Najlepsza komedia na Walentynki w kinach od piątku 8 lutegoWczoraj w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu „Planeta Singli 3”. Ten wyjątkowy wieczór świętowali występujący w filmie aktorzy: Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Danuta Stenka, Piotr Głowacki, Joanna Jarmołowicz, Maria Pakulnis, Bogusław Linda, Jakub Józefowicz, Borys Szyc, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Ania Smołowik, oraz Aleksandar Milićewić. Nie zabrakło również twórców filmu: reżysera i współscenarzysty Sama Akina oraz współscenarzystki Jules Jones. Na premierę przybyły także takie znane osoby jak: Izabela Trojanowska, Lana Nguyen, Magdalena Górska, Rafał Rutkowski, Anna Oberc, Justyna Jeger-Nagłowska, Maciej Musiałowski oraz Wojciech Łozowski.

Wydarzenie poprowadzili producenci filmu z Gigant Films Radosław Drabik i Michał Chaciński, który jest także współreżyserem trzeciej części hitu.

Zapraszamy do kin na tę zabawną, idealną na Walentynki komedię już od piątku, 8 lutego!

PLANETA SINGLI 3 w kinach od 8 lutego 2019

Trzecia część i wielki finał komediowego hitu, który chwycił za serca, rozbawił do łez i rozkochał w sobie miliony widzów! Wraz z powrotem dotychczasowych, uwielbianych bohaterów (Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Joanna Jarmołowicz) na wielkim ekranie pojawią się nowe, zaskakujące nazwiska. W jakich rolach wystąpią Bogusław Linda i Borys Szyc? O tym widzowie dowiedzą się już na Walentynki 2019! Będzie bardzo śmiesznie, bardzo wzruszająco i bardzo… inaczej niż we wszystkich komediach romantycznych, jakie widzieliście!

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. „Planeta Singli 3” to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.


Gatunek: komedia romantyczna

Produkcja: Polska 2018

Reżyseria: Sam Akina, Michał Chaciński

Scenariusz: Sam Akina i Jules Jones

Produkcja: Gigant Films/Radosław Drabik, Michał Chaciński („Planeta Singli”, „Juliusz”)

Obsada: Maciej Stuhr („Planeta Singli”, „Listy do M. 2”, „Listy do M.”), Agnieszka Więdłocha („Planeta Singli”, „Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Po prostu przyjaźń”), Weronika Książkiewicz („Planeta Singli”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Rozmowy nocą”), Tomasz Karolak („Planeta Singli”, seria „Listy do M.”, „Porady na zdrady”, serial TV „rodzinka.pl”), Bogusław Linda („Kobiety mafii”, „Pitbull. Nowe porządki”), Borys Szyc („Zimna wojna”, „Testosteron”), Piotr Głowacki („Planeta Singli”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Disco Polo”), Joanna Jarmołowicz („Planeta Singli”, serial TV „Na noże”), Danuta Stenka („Planeta Singli”, „Listy do M. 3”), Anna Smołowik („Juliusz”, „Podatek od miłości”), Maria Pakulnis („Porady na zdrady”, serial TV „Powiedz TAK!”), Aleksandar Milićević

Czytany 429 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 05 luty 2019 14:25

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama