cinema.pl Artykuły

piątek, 25 styczeń 2019 13:20

"Wstrzymacie oddech ze strachu". Oficjalny zwiastun horroru ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Prezentujemy oficjalny zwiastun nowego horroru twórcy trzech części kultowej „Piły”. Przerażający „Zakon Świętej Agaty” w kinach od 15 lutego.Przekrocz bramę zapomnianego przez Boga klasztoru i podejmij desperacką walkę o ocalenie duszy. „Nie muszę ci tłumaczyć, jak zły jest świat” – mówi siostra przełożona przyjmując do zakonu Mary, młodą, ciężarną kobietę, która szuka schronienia w klasztorze na prowincji stanu Georgia. Zakonnice obiecują jej pomoc, ale w zamian oczekują bezwzględnego przestrzegania reguł zgromadzenia i wyrzeknięcia się zepsucia, jakie niesie ze sobą „zewnętrzny świat”. Mary przystaje na te warunki, widząc tam idealne miejsce dla narodzin dziecka. Z czasem jednak to, co wydawało się bezpiecznym azylem, zaczyna odsłaniać swoją prawdziwą, przerażającą naturę. Czy prześladowana przez widma przeszłości i niemogąca nikomu zaufać Mary, znajdzie w sobie siłę, by wyzwolić się spod kontroli demonicznej matki przełożonej i ocalić duszę swoją oraz nienarodzonego dziecka?

Twórca trzech części „Piły” – Darren Lynn Bousman powraca ze złowieszczą rewelacją kina grozy, sakralnym horrorem „Zakon Świętej Agaty”. Najnowszy obraz reżysera to prawdziwy, „rozpędzony roller coaster strachu” (Bloody Disgusting) o klimacie dusznym jak kadzidło i czarnym jak zakonny habit. To film, który przyprawi o dreszcze i palpitacje serca nawet najtwardszych miłośników horrorów.

Prezentujemy oficjalny zwiastun horroru „Zakon Świętej Agaty” 

„Zakon Świętej Agaty” w kinach od 15 lutego


Gatunek: horror

Reżyseria: Darren Lynn Bousman („Piła II”, „Piła III”, „Piła IV”)

Scenariusz: Clint Sears („Tales of Halloween”)

Obsada: Sabrina Kern, Carolyn Hennesy („Terminator 3: Bunt maszyn”, „Legalna blondynka 2”, „Klik: I robisz, co chcesz”), Courtney Halverson („Dolina nieumarłych”, „Cybernatural”, „Keith”), Trin Miller („Captain Fantastic”, „The Gamers: Hands of Fate”), Lindsay Seim („Naznaczony: rozdział 2”, „Blackbird”), Hannah Fierman („SiREN”, „V/H/S”)

Czytany 601 razy Ostatnio zmieniany piątek, 25 styczeń 2019 13:35

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama