cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 14 styczeń 2019 11:56

"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” – bilety już w przedsprzedaży!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

25 stycznia do kin wejdzie trzecia część kultowej serii komedii – po „Koglu Moglu” i „Galimatiasie czyli Koglu Moglu 2” nadszedł czas na „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”. Na ekranie zobaczymy bohaterów doskonale znanych z poprzednich części i uwielbianych przez kolejne pokolenia widzów oraz nowe postaci. W związku z ogromnym zainteresowaniem widzów w całej Polsce i wszystkich sieciach kin – Helios, Cinema City, Multikino, Cinema 3D i Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych – ruszyła już przedsprzedaż biletów na seanse!W związku z filmem ukażą się również dwie niezwykłe publikacje: książka „Tu jest jakby luksusowo” Ilony Łepkowskiej oraz zbiór felietonów „Jak znalazłam swój punkt G” autorstwa filmowej bohaterki, Barbary Wolańskiej.

Książka „Tu jest jakby luksusowo” trafi do księgarń 16 stycznia. – Książka składa się z dwóch części – w pierwszej, którą napisałam, znajdziecie mini-powieść, opowiadającą o tym, co wydarzyło się w życiu bohaterów „Kogla Mogla” i „Galimatiasu” przez ostatnie 30 lat. Pozwoli ona płynnie wejść w fabułę trzeciej części   Reszta książki to wywiady z twórcami filmu, aktorami oraz wiele fotosów. Mam nadzieję, że nasza książka to miły prezent dla wszystkich fanów Kasi, Piotrusia i państwa Wolańskich... – mówi Ilona Łepkowska, autorka książki i scenariuszy wszystkich trzech części „Kogla Mogla”.

 „Jak znalazłam swój punkt G” ukaże się 23 stycznia. Autorka jest wyjątkowa, bo jest nią filmowa Barbara Wolańska – postać,  w którą we wszystkich trzech częściach wciela się Ewa Kasprzyk. W zbiorze felietonów pełna temperamentu i apetytu na życie Wolańska chce pomóc kobietom odczuwać radość i satysfakcję z seksu. Nie zabraknie ilustracji, grafik i danych naukowych – bo seks to nie tylko rozrywka, ale też zdrowie! 

Wokół książek odbędą się spotkania z Iloną Łepkowską. Na pierwsze z nich zapraszamy już  16 stycznia do Big Book Cafe w Warszawie o godzinie 18:00. Następnie 2 lutego godzina 16:00 w Empiku CH Arkadia w Warszawie, gdzie do scenarzystki i producentki dołączy Ewa Kasprzyk. Kolejne spotkanie z Iloną Łepkowską odbędzie się 9 lutego o godzinie 16:00 w Łodzi w Empiku CH Manufaktura.


Obie książki już w przedsprzedaży!

W związku z premierą „Miszmaszu czyli Kogla Mogla 3” powstała również nowa wersja piosenki „Szukaj mnie”, hitu w pierwszej części filmu śpiewanego przez Edytę Geppert. W nowej aranżacji usłyszymy Anię Rusowicz i Sławka Uniatowskiego. Teledysk jest już dostępny na YouTube. Singiel znaleźć można we wszystkich serwisach cyfrowych: http://smarturl.it/UniatowskiRusowicz.

W „Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3” główna bohaterka Kasia (Graży¬na Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcia¬nym zalotnikiem Staszkiem Kola¬są. Do Polski wraca niespodzie¬wanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kło¬poty. Chłopak ma pomysł na nie¬codzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolań¬skich wybucha kryzys. Wolań¬ska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Na ekranie doborowa obsada: wcielający się w nowe postacie Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Anna Mucha i Maciej Zakościelny jako legendarny Piotruś oraz plejada gwiazd znana z poprzednich części serii, czyli Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogalski, Wiktor Zborowski. W pozostałych rolach:  Katarzyna Skrzynecka, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski i Michalina Sosna.

Facebook: @kogelmogelfilm
Instagram: @kogelmogel.official
* * *
„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”

kraj produkcji: Polska
rok produkcji: 2019
długość filmu: 93 min
reżyseria: Kordian Piwowarski
scenariusz: Ilona Łepkowska
zdjęcia: Filip Marcickiewicz
muzyka: Marcin Macuk, Sebastian Krajewski
montaż: Marceli Majer
scenografia: Zofia Lubińska
kostiumy: Anna Męczyńska
charakteryzacja: Beata Rółkowska
dźwięk: Adam Szmit, Kacper Habisiak
kierownictwo produkcji: Magdalena Nalepa
obsada: Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Łaniewska, Małgorzata Rożniatowska, Paweł Nowisz, Anna Mucha,  Jerzy Rogalski, Wiktor Zborowski, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski, Michalina Sosna
producenci: Tadeusz Lampka, Ilona Łepkowska
produkcja: MTL Maxfilm
koprodukcja: TVP
dystrybucja: NEXT FILM

Czytany 877 razy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama