cinema.pl Artykuły

piątek, 14 grudzień 2018 16:51

Jak nie przegapić miłości?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Maria Dębska i Mikołaj Roznerski uczą się tego w zwiastunie nowej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego. „Pech to nie grzech” w kinach od 25 grudnia.Czy z przyjaźni może narodzić się miłość? Jak nie przegapić tego uczucia? Bohaterowie filmu „Pech to nie grzech” zdecydowanie gubią się w swoich uczuciach, co prowadzi do wielu nieprzewidzianych sytuacji. Co jednak musi się wydarzyć, aby Natalia (Maria Dębska) i Piotr (Mikołaj Roznerski) uświadomili sobie co tak naprawdę ich łączy? Jaki wpływ na to ma piękna narzeczona Piotra, Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) oraz jej zakład z ukochanym? Jak potoczą się losy tych bohaterów widzowie przekonają się w kinach już 25 grudnia, a poniżej przedstawiamy zwiastun tej szalonej i poprawiającej humor komedii.

 

Oficjalny zwiastun komedii:

https://youtu.be/lHCxG3gD0w8

 

Piosenkę promującą film, stworzył Grzegorz Hyży (słowa i muzyka) w duecie z Konradem Bilińskim (muzyka) (POSŁUCHAJ).

 

Oficjalny teledysk „Pech to nie grzech”:

https://www.youtube.com/watch?v=69dAWJ6nIrQ

 

 

id:image003.png@01D47B74.8A0652C0

 

id:image004.png@01D47B74.8A0652C0

 

id:image005.png@01D47B74.8A0652C0

 

 id:image006.png@01D47B74.8A0652C0

 

„Pech to nie grzech” w kinach od 25 grudnia

 

 

Twórca hitów: „Porady na zdrady”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!” i „Nigdy w życiu!”, które łącznie zgromadziły w kinach 6 milionów widzów, przedstawia pełną gwiazd, humoru i wzruszeń opowieść o przyjaźni, miłości i wszystkim tym, co pomiędzy. W obsadzie filmu zobaczymy uwielbianych przez widzów aktorów: Mikołaja Roznerskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Annę Muchę, Tomasza Karolaka, Michała Koterskiego, Krzysztofa Czeczota, Annę Dereszowską oraz – po raz pierwszy w głównej roli – Marię Dębską.

 

Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…

 

Gatunek: komedia romantyczna

Produkcja: Polska 2019

Reżyseria: Ryszard Zatorski („Dzień dobry, kocham cię!” oraz „Porady na zdrady”, „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!”)

Scenariusz: Ryszard Zatorski, Joanna Wilczewska („Dzień dobry, kocham cię!” oraz „Porady na zdrady”)

Produkcja: Kazimierz Rozwałka/Figaro Film

Obsada: Maria Dębska („Moje córki krowy”, „Cicha noc”, „W rytmie serca”), Mikołaj Roznerski („Porady na zdrady”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „M jak miłość”), Krzysztof Czeczot („Porady na zdrady”, „Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Volta”), Barbara Kurdej-Szatan („Dzień dobry, kocham cię!”, „Wkręceni 2”, „Narzeczony na niby”), Anna Prus („Dzień dobry, kocham cię!””, „Ja wam pokażę!”), Michał Koterski („Dzień świra”, „Porady na zdrady”, „Śniadanie do łóżka”), Tomasz Karolak („Listy do M.”, „Planeta Singli”, „7 uczuć”), Anna Dereszowska („Porady na zdrady”, „Lejdis”, „Dzień dobry, kocham cię!”), Krystyna Tkacz („Dzień świra”, „Randka w ciemno”, „Pokaż kotku, co masz w środku”), Jan Frycz („Och, Karol 2”, „Wyjazd integracyjny”, „To nie tak jak myślisz, kotku”), Julia Kostow („Planeta Singli”, „Narzeczony na niby”, „Leśniczówka”)

Czytany 491 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 grudzień 2018 16:59

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama