cinema.pl Artykuły

czwartek, 06 grudzień 2018 13:39

MACIEJ MALEŃCZUK jako bezczelny Królik Fong

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Maciej Maleńczuk jako bezczelny Królik Fong w animacji „Miśków 2-óch w Nowym Jorku”. Nikt nie zagrałby tego lepiej! Już w kinach!Nikt nie zagrałby tego lepiej! Maciej Maleńczuk w animacji „Miśków 2-óch w Nowym Jorku” wciela się w postać Królika. Artysta, jak sam podkreśla, bardzo łatwo utożsamił się ze swoim bohaterem. „Łatwo się grało, bo on jest taki jak ja, pewny siebie, tak jak ja, zblazowany tak jak ja, no, może ja nie mam tyle kasy co ten królik, ale wszystko przede mną!”.

Mianowany na króla Arktyki, sympatyczny Misiek powraca do Ameryki. W Nowym Jorku, z rąk burmistrza, ma odebrać największe z możliwych odznaczeń – Wielki Klucz do Miasta. Na uroczystą galę Misiek stawia się w towarzystwie syna – Juniora, trójki rozbrykanych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciółek – Olimpii i Very. Niestety w trakcie imprezy ktoś kradnie Wielki Klucz, a wkrótce po tym do telewizji trafia nagranie, na którym widać naszego bohatera… rabującego nowojorskie banki. W jednej chwili, z ulubieńca Ameryki, Misiek staje się najbardziej poszukiwanym zwierzakiem w kraju. A to nie koniec kłopotów, bo z rodzinnego bieguna docierają do Miśka niepokojące wieści... Okazuje się, że bezduszny biznesmen planuje rozpuścić lodowce i zabutelkować całą powstałą z nich wodę. Czy bohater zdoła go powstrzymać, zanim ostatni lodowiec zamieni się w zgrzewkę mineralnej?

Maciej Maleńczuk o postaci Królika:Gatunek: animacja/komedia

Produkcja: USA/Indie 2018

Reżyseria: Tim Maltby („Misiek w Nowym Jorku”, „Strażnicy Galaktyki” – serial animowany, „Mega Spider-Man”)

Scenariusz: Alec Sokolow („Toy Story”, „Garfield”, „Evan Wszechmogący”), Daniel Altiere („Misiek w Nowym Jorku”, „Woody Woodpecker”, „Scooby-Doo: Klątwa potwora z głębin jeziora”)

Obsada: Rob Schneider („Misiek w Nowym Jorku”, „Dino mama”, „Sposób na rekina”), Heather Graham („Misiek w Nowym Jorku”, „EverQuest II”), Maya Kay („Misiek w Nowym Jorku”, „Zakochany wilczek”)

Polska obsada: Piotr Adamczyk, Maciej Maleńczuk, Wojciech Machnicki, Jarosław Boberek, Anna Cieślak, Grzegorz Pawlak, Aleksandra Kowalicka, Miłogost Reczek, Sławek Pacek, Jan Kulczycki, Darek Błażejewski, Wojtek Paszkowski, Jan Barwiński, Natalia Jankiewicz, Anna Apostolakis, Michał Konarski, Przemek Glapiński, Agnieszka Fajlhauer, Jakub Wieczorek

Czytany 207 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 06 grudzień 2018 13:51

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama