cinema.pl Artykuły

piątek, 14 wrzesień 2018 15:38

Objazdowe Kino Visa rusza w Polskę po wakacyjnej przerwie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

14 września z prawdziwym rozmachem zaczynamy trasę pełną filmowych emocji. Do końca roku odwiedzimy ponad 60 miejscowości we wszystkich województwach w Polsce! Dotrzemy tam, gdzie na co dzień nie ma kina. Przed nami ponad 500 wyjątkowych seansów. We wrześniu widzowie Objazdowego Kina Visa jako jedni z pierwszych w Polsce zobaczą m.in. „Kamerdynera” i animację „Księżniczka i smok”. Wracamy także z wyjątkowymi promocjami. Sprawdźcie nasz repertuar!We wrześniową trasę zabieramy ze sobą aż sześć filmów. Zatrzymamy się m.in. w Bartoszycach, Wolsztynie, Szczytnie i Sędziszowie. Obok przedpremierowych pokazów „Kamerdynera” oraz „Księżniczki i smoka” na widzów czekają nagrodzona w Cannes „Zimna wojna”, trzymający w napięciu horror „Zakonnica” oraz urocza animacja „Mała stopa”. W repertuarze także komedia „Juliusz” – nowa propozycja twórców „Planety singli”.

Objazdowe Kino Visa rusza w Polskę nie tylko z atrakcyjnym repertuarem, przygotowaliśmy również specjalne promocje. Na wszystkich widzów czeka aż 25% zniżki przy płatności kartą Visa, która obowiązuje zarówno przy zakupie biletów do kina oraz zestawów w barku kinowym.
„Chcemy, aby mieszkańcy małych miejscowości, w których nie działa kino, mieli okazję obejrzeć najnowsze produkcje filmowe na dużym ekranie, a przy tym mogli zrobić to w atrakcyjnych cenach, płacąc bezgotówkowo z Visa” – mówi Katarzyna Jezierska, szefowa marketingu Visa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. „Łącząc ciekawy pomysł na kino

z innowacyjnymi płatnościami Visa, otwieramy konsumentom wygodną drogę do wypróbowania, a być może przestawienia się na płacenie kartą albo smartfonem” – dodaje Katarzyna Jezierska.
W wybranych miejscowościach pojawią się filmowe gwiazdy. Już 9 października będziemy cieszyć się obecnością wyjątkowego gościa. Z widzami spotka się Edyta Herbuś, która z ogromnym wdziękiem użyczyła głosu filmowej księżniczce Basi z animacji „Księżniczka i smok”. Aktorka i tancerka przyjedzie na spotkanie z publicznością w Strzelcach Opolskich prosto z Los Angeles. Już nie możemy się doczekać!

Miłość do kina budzimy już u najmłodszych widzów, dlatego zapraszamy ich aż na dwie animacje. Druga z propozycji to „Mała stopa” - jeden z tych filmów, który dzięki świetnym dialogom rozbawi zarówno dzieci, jak i dorosłych. Okaże się, że Yeti istnieje, nie jeden, a cała drużyna!
17 września, dzień po otwarciu 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni pokażemy najnowszy film Filipa Bajona „Kamerdyner”. To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o splątanych losach Polaków, Kaszubów i Niemców na tle burzliwych wydarzeń pierwszej połowy XX wieku. Na ekranie zobaczymy m.in.  Adama Woronowicza, Borysa Szyca i Janusza Gajosa. Trudno będzie oderwać wzrok od Marianny Zydek i Sebastiana Fabijańskiego.
W programie Objazdowego Kina Visa znalazł się „Juliusz” – nowa komedia twórców „Planety Singli” – filmu, który obejrzało blisko 2 miliony widzów. W roli tytułowej Wojciech Mecwaldowski. Scenariusz tej produkcji współtworzyli najlepsi polscy stand-uperzy: Abelard Giza i Kacper Ruciński. W zaskakujących rolach wielkie nazwiska polskiego kina: Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr.
Film, który koniecznie trzeba zobaczyć to „Zimna wojna”, za którą Paweł Pawlikowski otrzymał Złotą Palmę na tegorocznym festiwalu w Cannes. Na ekranie zjawiskowa para Joanna Kulig i Tomasz Kot oraz świetny jak zawsze Borys Szyc.

Już dziś sprawdź na filmowej mapie Polski, kiedy odwiedzimy Twoją miejscowość! Informacje o bieżącym repertuarze oraz trasę naszych pokazów znajdziesz na stronie www.Kino.Visa.pl.
Bilety dostępne są w kasach kina oraz w internetowej przedsprzedaży.
Aby być na bieżąco, polub facebookowy profil Objazdowego Kina Visa i stań się częścią filmowej przygody! https://www.facebook.com/KinoObjazdowe/

Na filmowe emocje zaprasza
 
Organizator: Outdoor Cinema
Partnerzy strategiczni: TVN i TVN Fabuła.
Patroni medialni: Filmweb, Wirtualna Polska, miesięcznik KINO. 
Partner barku kinowego: Coca-Cola.

Czytany 77 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 wrzesień 2018 15:39

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama