cinema.pl Artykuły

czwartek, 13 wrzesień 2018 13:11

Komedia, która trafia prosto w serce!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Do czego zdolny jest mężczyzna, żeby zdobyć kobietę? Oficjalny plakat komedii „Kręcisz mnie” (Rolling To You). Najnowszy hit prosto z francuskich ekranów w polskich kinach od 21 września.Doskonale przyjęty przez widzów i krytyków (najwyższa nota 5/5 od „La Parisien”!) film „Kręcisz mnie” (Rolling To You) to zabawna, a przy tym wzruszająca komedia romantyczna, w przekorny sposób nawiązująca do kultowych „Nietykalnych”. Historia bogatego playboya Jocelyna, który chcąc zdobyć serce ukochanej, udaje… niepełnosprawnego na wózku inwalidzkim. To, co z tego wyniknie, rozbawi do łez nawet największego ponuraka! Prezentujemy oficjalny plakat tej zwariowanej, ale też niepozbawionej refleksji komedii.

Jocelyn jest odnoszącym sukcesy biznesmenem i niepoprawnym podrywaczem. Kiedy na pogrzebie matki poznaje śliczną Julie, postanawia ją uwieść, udając niepełnosprawnego! Kobieta daje się nabrać, a sprawy idą w pożądanym przez Jocelyna kierunku. Przynajmniej do momentu, gdy Julie przedstawia mu swoją starszą siostrę, „podobnie jak on” poruszającą się na wózku inwalidzkim. Jocelyn, który z miejsca zakochuje się w Florence, jest zmuszony kontynuować swoją zwariowaną maskaradę.

„Świetna komedia romantyczna. Elegancka, dobrze napisana, pełna zabawnych momentów. Najwyższa nota 5/5”

La Parisien

 

„Naprawdę śmieszny film. Duet Franck Dubosc i Alexandra Lamy po prostu błyszczy!”

Le Figaro

 

„Przekomiczny”

Premiere

 

„Ten film to gwarancja dobrego humoru”

Avoir-alire.com

 

Gatunek: komedia

Produkcja: Francja, 2018

Scenariusz i reżyseria: Franck Dubosc

Obsada: Franck Dubosc („Asterix na olimpiadzie”, „Powrót do młodości”, „Goście, goście III: Rewolucja”, „Disco”), Alexandra Lamy („Ze wszystkich sił”, „Jedyna szansa”, „Powrót do młodości”, „Niewierni”), Elsa Zylberstein („Modigliani, pasja tworzenia”, „Farinelli: ostatni kastrat”, „Kocham cię od tak dawna”, „Gemma Bovery”), Gérard Darmon („Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”, „Wariaci z Karaibów”, „Powrót do młodości”, „Wszyscy albo nikt”)

Czytany 70 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 13 wrzesień 2018 13:22

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama