cinema.pl Artykuły

czwartek, 09 sierpień 2018 00:22

PIERWSZE PREMIERY NA NOWY SEZON W TEATRZE DRAMATYCZNYM!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Zapraszam do Teatru Dramatycznego  Warszawie. Planowane premiery planowane na początek sezonu 2018/2019.28 września na Scenie im. H. Mikołajskiej odbędzie się premiera „Widoku z mostu”. Ten dramat Agnieszka Glińska uważa za jeden z najlepszych w dorobku Arthura Millera. Cieszymy się, że wyreżyseruje go w Teatrze Dramatycznym!

Więcej o spektaklu:

http://teatrdramatyczny.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2613&Itemid=830

12 października „Sen nocy letniej” Williama Szekspira w reżyserii Gábora Máté (Scena im. G. Holoubka). Pełna miłości, śmiechu i magii historia, która, jak to u Szekspira bywa, kryje w sobie momenty goryczy, niespełnione nadzieje i wyuzdane pragnienia.

Obsada i szersza informacja:

http://teatrdramatyczny.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2614:shakespeare-sen-nocy-letniej&catid=83&Itemid=831


9 listopada „Miłość od ostatniego wejrzenia” Vedrany Rudan (Scena im. H. Mikołajskiej). Z chorwackiej autorki reżyserka Iwona Kempa nie po raz pierwszy raz wydobędzie charakterystyczne poczucie humoru, a widzowie długo będą się zastanawiać z czego w zasadzie się śmiali. Przekład: Marta Dobrowolska-Kierył, adaptacja: Iwona Kempa, scenografia i kostiumy: Justyna Elminowska. Obsada: Karolina Charkiewicz, Magdalena Czerwińska, Anna Gajewska, Małgorzata Niemirska, Agata Wątróbska.

Na sceny Teatru Dramatycznego wracamy 14 września – zaczniemy spektaklem „Kinky Boots”, który w lipcu na Letnim Przeglądzie wypełnił trzykrotnie salę po brzegi i został nagrodzony owacjami na stojąco.

W nowym sezonie zapraszamy na gruntownie wyremontowaną Scenę im. H. Mikołajskiej.
Repertuar na wrzesień i październik: http://teatrdramatyczny.pl/

Czytany 84 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 09 sierpień 2018 00:27

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama