cinema.pl Artykuły

sobota, 04 sierpień 2018 12:02

Życie to nie bajka!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Żyli długo i szczęśliwie? Nic z tych rzeczy! Przecież miłość to nie bajka! Przygotujcie się na powrót komedii, którą pokochały miliony Polaków. PLANETA SINGLI 2 – w kinach od 9 listopada!Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, humor, miłość, wzruszenia i magia świąt. Kinowy hit!

Przedstawiamy pierwszy teaser „Planety Singli 2”! Mimo bajkowego zakończenia uwielbianej przez widzów pierwszej części filmu, okazuje się, że związek Ani i Tomka wcale nie jest taki idealny… Romantyczna nauczycielka muzyki i znany showman, których połączyła aplikacja randkowa, w codziennym życiu tworzą jednak mieszankę wybuchową. Czy bańka idealnej miłości pęknie? O tym widzowie przekonają się w kinach. Gwarantowane łzy wzruszenia, okrzyki zachwytu i przede wszystkim ogromna dawka humoru. W drugiej części komedii ponownie zobaczymy m.in.: małżeństwo grane przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka, a także jedynego w swoim rodzaju Piotra Głowackiego, piękną i odmienioną Danutę Stenkę, drapieżnie zabawną Izabelę Miko i odlotową Joannę Jarmołowicz.

Wszystko to w aurze przedświątecznej atmosfery, wielkich zmian i, oczywiście, miłości.

Pierwszy oficjalny teaser „Planety Singli 2”:W kinach od 9 listopada

 

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

 

Gatunek: komedia romantyczna

Produkcja: Polska 2018

Reżyseria: Sam Akina

Scenariusz: Sam Akina, Jules Jones

Produkcja: Gigant Films/Radosław Drabik, Michał Chaciński („Planeta Singli”, „Juliusz”)

Obsada: Maciej Stuhr („Planeta Singli”, „Listy do M. 2”, „Listy do M.”), Agnieszka Więdłocha („Planeta Singli”, „Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Po prostu przyjaźń”), Piotr Głowacki („Planeta Singli”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Disco Polo”), Weronika Książkiewicz („Planeta Singli”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Rozmowy nocą”), Tomasz Karolak („Planeta Singli”, seria „Listy do M.”, „Porady na zdrady”, serial TV „rodzinka.pl”), Joanna Jarmołowicz („Planeta Singli”, serial TV „Na noże”), Danuta Stenka („Planeta Singli”, „Listy do M. 3”)

Czytany 90 razy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama