Wydrukuj tę stronę

cinema.pl Artykuły

czwartek, 14 czerwiec 2018 13:43

"Kobiety Mafii" powracają na DVD i Blu-Ray

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

22 czerwca na płytach Dvd i Blu-Ray ukaże się najnowszy hit Patryka Vegi – „Kobiety mafii”!!! Tegoroczny rekordzista polskich kin jako jedyny do tej pory przekroczył granicę ponad dwóch milionów widzów!
Entuzjastycznie przyjęte przez widzów i krytyków „Kobiety mafii” to wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce. Tym razem jednak ukazane z perspektywy kobiet – żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy. W doborowej obsadzie „Kobiet mafii” pierwsze skrzypce, w zupełnie zaskakujących rolach, grają aktorki: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa. Partnerują im ulubieńcy żeńskiej części publiczności: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz prawdziwe ikony dużego ekranu: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior. W gościnnych rolach w filmie występują również, m.in.: Katarzyna Cerekwicka, Filip Chajzer, mistrz organizacji KSW – Karol Bedorf oraz raper Michał „Sobota” Sobolewski. „Kobiety mafii” to wybuchowe, pełne odważnych scen kino sensacyjne, w którym – obok pościgów, strzelanin, intryg i napadów – nie zabraknie humoru i wielkich emocji. Zdjęcia do filmu były kręcone w Polsce, Maroku, Hiszpanii, Danii i Szwecji, a efekt finalny pokazuje, że światem polskiej mafii rządzą mężczyźni, ale za ich czynami prawie zawsze stoją gotowe na wszystko kobiety.


Kawał krwistego kina! Najpoważniejszy, najbardziej przemyślany i najlepszy film w karierze Vegi. - Wpolityce.pl
 

Wciąga i trzyma w napięciu. „Kobiety mafii”, czyli najlepszy Vega. - Dziennik.pl
 

Są efekty specjalne, jest odpowiednia dawka zabawnych tekstów, są przekleństwa, jest przemoc oraz sporo scen seksu. Jest naprawdę dobrze! - Gazeta.pl

 

Czytany 238 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 czerwiec 2018 13:48

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież