cinema.pl Artykuły

środa, 06 czerwiec 2018 14:22

Premiera trzeciego sezonu serialu Killjoys już w czerwcu na kanale SCI FI

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W czerwcu kanał SCI FI zabierze widzów w międzygalaktyczną podróż za sprawą serialu Killjoys opowiadającego o losach międzyplanetarnych łowców nagród. Pierwszy odcinek trzeciego sezonu pojawi się na antenie kanału już w niedzielę 17 czerwca o 21.00.Killjoys to serial z gatunku space opera opowiadający o losach międzyplanetarnych łowców nagród, którzy muszą radzić sobie we wszechświecie pełnym politycznego bezładu, wątpliwej moralności i skomplikowanych relacji.  Trzeci sezon Killjoys przynosi kolejne niespodzianki i zawirowania, mnożąc pytania i zmuszając bohaterów do podejmowania trudnych decyzji.

Chcąc zdobyć broń, która umożliwi wywabienie Hullenów z ukrycia, Dutch (w tej roli Hannah John-Kamen znana z Player One, Tomb Rider, Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy) i D'avin (Luke Macfarlane) muszą połączyć siły z handlarzem działającym na czarnym rynku. Tymczasem Johnny (Aaron Ashmore) idąc tropem wiadomości od Clary, trafia do podejrzanego świata Hackmodów. Ekipa odczuwa brak Johnny'ego i stara się znaleźć zastępstwo. Niestety zadanie znalezienia kogoś na jego miejsce okazuje się niezmiernie trudne.

Twórczynią serialu jest Michelle Lovretta odpowiedzialna za sukces serialu Zagubiona tożsamość. Lovretta pracowała również przy produkcji Tajemny krąg, Pokolenie mutantów, Łowcy skarbów, Gwiazda od zaraz. Producentami wykonawczymi serialu są m.in. Ivan Schneeberg (Orphan Black, X Company, Akademia tańca) i David Fortier (Orphan Black, X Company, Akademia tańca).

Serial Killjoys powraca w trzecim sezonie już w niedzielę 17 czerwca o 21.00.

Czytany 129 razy Ostatnio zmieniany środa, 06 czerwiec 2018 14:24

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama