cinema.pl Artykuły

wtorek, 15 maj 2018 12:57

Czerwcowe propozycje programowe kanału Nat Geo Wild

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Gdy żar będzie lał się z nieba, w czerwcu na kanale Nat Geo Wild zejdziemy do chłodnych morskich i oceanicznych głębin, by poznać różnorodne gatunki żyjących tam zwierząt. Zanurzymy się w Morzu Ochockim i będziemy pływać z kamerą wśród ryb - młotów u wybrzeży Bahamów.

 

W ciągu „Tygodnia z Rosją” dokładnie poznamy niezwykłe wodne i lądowe gatunki zwierząt zamieszkujące rozległą „Dziką Rosję”, ale przeniesiemy się też na inny kontynent, by przyjrzeć się z bliska „Wszystkim ptakom Ameryki”. A jeśli komuś zabraknie wrażeń – z pewnością  dostarczą ich „Smoki z Komodo”.
BLOK PROGRAMOWY „TYDZIEŃ Z ROSJĄ”
Russia Stunt
Emisja codziennie od soboty 9 czerwca do piątku 15 czerwca o godz. 18:00

W ramach trwającego w czerwcu na Nat Geo Wild „Tygodnia z Rosją” wyemitowane zostaną dokumenty „Dzika Rosja” oraz „Dzika Rosja – morza”.

DZIKA ROSJA
Wild Russia 2
Premiery codziennie od soboty 9 czerwca do wtorku 12 czerwca o godz. 18:00

W rozciągającej się na obszarze 11 stref czasowych i obejmującej swoim terytorium aż 1,5 kontynentu Rosji występują jedne z najbardziej zróżnicowanych pod względem przyrodniczym terenów. W serii „Dzika Rosja” przemierzymy między innymi Syberię, Arktykę, będziemy też na Kamczatce i w lasach na Uralu.

DZIKA ROSJA - MORZA
Russia’s Wild Sea
Premiery w środę 13 czerwca i czwartek 14 czerwca o godz. 18:00

Morze Ochockie leżące między Kamczatką i japońską wyspą Hokkaido to ostatnie i największe zarazem nieskażone morze na Ziemi. To jedna z ostatnich enklaw dzikiej przyrody na świecie. Wyruszamy w fascynującą wyprawę 4000 km na wschód od Moskwy.

OLŚNIEWAJĄCA AMERYKA: TAJEMNICZA KASKADIA
America The Beautiful: Mighty Northwest
Premiery w niedziele od 24 czerwca o godz. 18:00

Śnieżne grzbiety Gór Kaskadowych ukrywają aktywne wulkany. Życie wygląda tu niby całkiem normalnie – na górskich zboczach mieszkają lisy, a w skalistych strumieniach żyją ogoniaste żaby. Ale góry mają burzliwą przeszłość i niepewną przyszłość. Te śpiące olbrzymy - zniekształcone przez podziemne strumienie lawy - mogą w każdej chwili… wybuchnąć, co będzie miało katastrofalne skutki dla całego regionu.

WAMPIRY Z MEKSYKU
Giant Carnivorous Bats
Premiera w sobotę 2 czerwca o godz. 18:00

Kanał Nat Geo Wild zaprasza widzów w niezwykłą podróż na południe Meksyku. Dołączcie do fotografa National Geographic Ananda Varmy i dr. Rodrigo Medellina, którzy będą poszukiwać dwóch gatunków mięsożernych nietoperzy na terenie, gdzie przed wiekami mieszkali Majowie.

WIELKIE ŁOWY: GŁOWOMŁOTY
Zeb’s Big Fish: Hammerhead Invasion
Premiera w niedzielę 3 czerwca o godz. 18:00

Jesteśmy na Bahamach. Razem z Zebem Hoganem zagłębimy się w najbardziej wypełnione rekinami-młotami wody. Przygotujcie się na naprawdę emocjonujące spotkanie z rybą, której spłaszczony pysk przypomina… młotek.

SMOKI Z KOMODO
Komodo Dragons
Premiera w sobotę 16 czerwca o godz. 18:00

Na wyspach odizolowanego od świata indonezyjskiego archipelagu żyją stworzenia rodem z legend – słynne smoki z Komodo. Choć ich nazwa może mrozić krew w żyłach i przywoływać koszmarne obrazy, tak naprawdę mowa o… waranach, czyli ogromnych jaszczurkach.

DZIKI PARK YELLOWSTONE: OGIEŃ I LÓD
Wild Yellowstone: Fire And Ice
Premiera w niedzielę 17 czerwca o godz. 18:00

Nie ma na Ziemi drugiego takiego miejsca jak Park Yellowstone. To niezwykły świat ognia i lodu na szczycie największego wulkanu Ameryki.  Latem jest to raj dla dzikich zwierząt – niedźwiedzi i wilków. Zimą zmusza je jednak do walki o przetrwanie i nie wszyscy wyjdą z tej walki zwycięsko. Życie tutaj to prawdziwy test dla dzikich zwierząt. Jakie mają strategie na przetrwanie?

WSZYSTKIE PTAKI AMERYKI
Bird Nation
Premiera w sobotę 30 czerwca o godz. 18:00
ptaków mieszkających w Ameryce Północnej. Mają różne rozmiary – jedne są ogromne i dostojne, inne drobne i delikatne. Zadziwiają również swoim umaszczeniem. Są kolorowe jak kolibry albo beżowe jak majestatyczne orły.

Czytany 65 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 15 maj 2018 13:01

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama