cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 14 maj 2018 16:10

E! na żywo z królewskiego ślubu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 19 maja E! Entertainment Television zaprosi widzów na pięciogodzinną relację live prosto z zamku Windsor w E! na żywo z królewskiego ślubu. Następnego dnia kanał przedstawi podsumowanie najpiękniejszych i najbardziej wzruszających chwil w programie Królewski ślub okiem kamery E!. Ponadto E! zaprezentuje program Pamiętniki księżnych: od Diany do Meghan, w którym komentatorzy kanału przedstawią sylwetki najpopularniejszych księżnych Wielkiej Brytanii.

 


Gdy w sobotę 19 maja najpotężniejsi monarchowie świata i najwięksi celebryci zbiorą się na Zamku królewskim w Windsorze, aby uczcić ceremonię zaślubin księcia Harry’ego i Meghan Markle, kanał E! Entertainment Television zaprosi swoich widzów na pięciogodzinną relację live w programie E! na żywo z królewskiego ślubu, którą poprowadzi stała bywalczyni czerwonych dywanów Giuliana Rancic. Wśród gości relacji pojawi się stylista Brad Goreski, korespondentka E! News i ekspertka ds. rodziny królewskiej Melanie Bromley oraz prowadząca E! UK Sarah-Jane Crawford. Specjaliści E! przybliżą widzom szczegóły poznania, związku i zaręczyn młodej pary. Będą rozmawiać o tym, jak współcześni monarchowie oddziałują na popkulturę, modę i sprawy społeczne i czy życie Meghan zmieni się diametralnie, kiedy dołączy do rodziny królewskiej.

15 maja o 20:00 kanał E! Entertainment wyemituje Pamiętniki księżnych: od Diany do Meghan, w którym przedstawi życiorysy i przybliży drogę na ślubne kobierce Diany księżnej Walii, Kate księżnej Cambridge i przyszłej księżnej Meghan. Program będzie gościł ekspertów zajmujących się historią i życiem rodziny królewskiej oraz przedstawicieli świata mediów – m.in. Karamo Browna (Queer Eye), Michelle Lee (redaktor naczelna magazynu Allure), Melanie Bromley, Zannę Roberts Rassi (Senior Fashion Editor, magazyn Marie Claire) i wielu innych. Program przybliży sylwetkę księżnej Diany i jej wpływ na przyszłe pokolenia, oceni czy Kate jest godną następczynią księżnej Walli i porozmawiają o wyzwaniach, które czekają Meghan Markle.

20 maja o 22:00 kanał w programie Królewski ślub okiem kamery E! przedstawi podsumowanie najważniejszego dnia w życiu księcia Harry’ego i Meghan Markle. E! przypomni najpiękniejsze momenty i najbardziej wzruszające chwile z królewskiego ślubu, drogę do ołtarza i pierwsze wrażenia gości wychodzących z uroczystości.

Plan emisji:
Transmisja wydarzenia „E! na żywo z królewskiego ślubu” rozpocznie się już w sobotę 19 maja 2018 r. o godz. 11:00.
Na podsumowanie najpiękniejszych i najbardziej wzruszających chwil zapraszamy w niedzielę 20 maja o godz. 22.00 w programie „Królewski ślub okiem kamery E!”.
Do uroczystości najlepiej przygotować się, oglądając „Pamiętniki księżnych: od Diany do Meghan” we wtorek 15 maja o godz. 20.00.


Czytany 52 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 maj 2018 16:37

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama