cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 14 maj 2018 15:34

"Gotowi na wszystko. Exterminator" - Premiera DVD

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„Jedna z fajniejszych polskich komedii ostatnich lat (…)” (Łukasz Kołakowski, moviesroom.pl) swoją premierę na płytach dvd będzie miała już 18 maja br.


Dla spragnionych tytułu, film będzie dostępny od 9 maja w przedsprzedaży w sieci salonów Empik.

„GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR” to najnowsza komedia producentów obsypanych nagrodami filmów: „OSTATNIA RODZINA” i „CARTE BLANCHE” wyreżyserowana przez Michała Rogalskiego („Letnie przesilenie”) oparta została na przebojowej sztuce teatralnej „Exterminator”.

Film jest pełną humoru przewrotną opowieścią o współczesnych mężczyznach, marzeniach młodości, niespodziewanej miłości i przyjaźni, wystawionej na próbę w obliczu rosnących ambicji. W roli lidera muzycznego zespołu zarówno w kinie, jak i w teatrze – PAWEŁ DOMAGAŁA. Partnerują mu frontman zespołu Coma – PIOTR ROGUCKI, KRZYSZTOF CZECZOT, czyli niezapomniany Zupa z „Pitbulla. Nowych porządków” Patryka Vegi oraz PIOTR ŻURAWSKI („Kamper”, „Bodo”). W kobiecych rolach m.in.: gwiazda hitu „Planeta Singli” AGNIESZKA WIĘDŁOCHA, ALEKSANDRA HAMKAŁO („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Disco Polo”) oraz DOMINIKA KLUŹNIAK („Wkręceni”, „Lejdis”), DOROTA KOLAK („Chce się żyć”, „Konwój”) i ANNA TERPIŁOWSKA („Obce niebo”, „Ambassada”).

18 maja film ukaże się w ogólnopolskiej sprzedaży w postaci 24 stronnicowej książeczki z płytą dvd, którą będzie można nabyć we wszystkich dobrych sklepach płytowych oraz z magazynem Focus.

Wydanie DVD będzie wzbogacone o audiodeskrypcję dla osób niewidomych oraz napisy polskie dla osób niesłyszących, które powstały dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem DE FACTO. Wśród dodatków na płycie znajdzie się także teledysk zespołu The Sixpounder – „Time To Kill”, zwiastun i making of filmu oraz napisy angielskie do filmu.

Czytany 58 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 maj 2018 16:06

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama