cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 14 maj 2018 14:25

Bycie mamą to niezła komedia – Charlize Theron w filmie „TULLY”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kobieta, matka, superbohaterka – Charlize Theron w komedii „TULLY” już 11 maja w polskich kinach. Zobaczcie zwiastun filmu!Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully... Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

"Tully"; oficjalny polski zwiastun

Znamy ją z ról silnych, zdeterminowanych kobiet. Popis sprawności fizycznej dała w Mad Maxie, Szybkich i wściekłych oraz Atomic Blond. W komedii Tully Charlize Theron ukazuje zupełnie nowe oblicze: matki trójki maluchów, w życie której zastrzyk świeżej energii wnosi młoda opiekunka. To pozycja obowiązkowa nie tylko dla mam, ale dla wszystkich kobiet!

To nie jest film zupełnie na serio – zdradza Charlize Theron. Do wszystkiego podchodzimy w nim na wesoło, ale właśnie przez to wydaje mi się on bardziej prawdziwy. Dlatego tak go uwielbiam: to szczere spojrzenie na rodzicielstwo, dalekie od glamouru. Charlize wie, co mówi, ponieważ w natłoku obowiązków sama znajduje czas na macierzyństwo, samodzielnie wychowując dwójkę adoptowanych dzieci: synka Jacksona i córeczkę August. A w Tully udowadnia, że bycie mamą to supermoc!

Komedia pełna zabawnych obserwacji na temat tego, jak to jest być mamą w 2018 roku, z rewelacyjną Charlize Theron w roli głównej, to najnowsze dzieło duetu Jason Reitman – Diablo Cody, stojących za sukcesem nagrodzonej Oscarem brawurowej komedii Juno.

Bycie mamą to supermoc! „Tully” od 11 maja w kinach.

Czytany 51 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 maj 2018 14:41

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama