cinema.pl Artykuły

piątek, 04 maj 2018 16:05

Olga Bołądź u Krzysztofa Ibisza

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Olga Bołądź sprawia wrażenie łobuziary i niepokornej twardzielki, czy taka jest naprawdę? Tego będzie usiłował się dowiedzieć Krzysztof Ibisz w rozmowie z aktorką w programie „Demakijaż”, który zagości na antenie Polsat Cafe w najbliższą niedzielę, 06 maja o godz. 15:00.W liceum dużo wagarowała, ale w krakowskiej szkole teatralnej była jedną z najbłyskotliwszych studentek. Dziś jest aktorką, która zawłaszcza ekran i podbija serca publiczności.

Krzysztof Ibisz: Kiedy w Tobie powstało marzenie żeby zostać aktorką.
Olga Bołądź: Przyznam, że nie wiem. Chodziłam na zajęcia do Studia poetyckiego, organizowanego w Młodzieżowym Domu Kultury w moim rodzinnym Toruniu. Na ścianie wisi  tam taka tablica z listą znanych osób – absolwentów studium i widnieje tam nazwisko m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej czy Magdaleny Czerwińskiej. A ja od prowadzącej te zajęcia kiedyś usłyszałam, że moje nazwisko nigdy się tam nie pojawi. Pomyślałam sobie wtedy, że nie musi, ale i tak będę aktorką.

Olga opowie o swojej drodze do aktorstwa i pracy na planach filmowych. Ale Krzysztof Ibisz będzie także ciekaw jak wyglądają jej relacje z mężczyznami –  zapyta  czego nie lubi w facetach oraz postara się dowiedzieć jakie cechy powinien mieć mężczyzna aby był w stanie zatrzymać przy sobie taką kobietę jak ona. Szczerą odpowiedź aktorki usłyszymy w programie.

Olga Bołądź: Jestem w takim momencie swojego życia, że wiem że wydarzyło się dla mnie teraz coś bardzo ważnego i jestem szczęśliwa.

Aktorka opowie również jak zmieniło ją macierzyństwo i jak buduje swoją relację z ukochanym synkiem i jakich błędów nie udało jej się uniknąć. Usłyszymy również jak w tym układzie mama-syn odnajduje się jej partner, Sebastian Fabijański. Program „Demakijaż” już w najbliższą niedzielę o 15:00 w Polsat Cafe.

Czytany 125 razy Ostatnio zmieniany piątek, 04 maj 2018 16:10

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama