cinema.pl Artykuły

środa, 02 maj 2018 12:23

"The Lodgers. Przeklęci" od piątku w kinach!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Po tragicznej śmierci rodziców Rachel (Charlotte Vega) i jej brat bliźniak - Edward (Bill Milner) samotnie zamieszkują mroczną posiadłość Loftus Hall. Według lokalnej legendy jest to dom przeklęty, nawiedzony przez jego dawnych mieszkańców. Rodzeństwo musi przestrzegać określonych reguł, żeby uniknąć okrutnej kary i przeżyć. Pomimo ostrzeżeń Sean (Eugene Simon), zakochany w Rachel chłopak, chce odkryć prawdę o klątwie ciążącej na rodzinie. Kiedy przekracza próg posiadłości, uruchamia lawinę śmiertelnych zdarzeń.W rolach głównych, w „The Lodgers. Przeklęci”, wystąpiły młode gwiazdy brytyjskiego kina. Jak opowiadają o granych przez siebie postaciach można zobaczyć TUTAJ

Charlotte Vega (Rachel)
Charlotte Vega urodziła się w 1994 roku, w Madrycie. Karierę aktorską rozpoczęła w wieku 16 lat, od niewielkiej rólki w filmie „REC 3”. Od tej pory zaczęła występować w wielu cieszących się popularnością serialach hiszpańskich. Wystąpiła, między innymi, w „El secreto de Puente Viejo”, „El club de los incomprendidos”, „Velvet” oraz w miniserialu „Lo que escondian su sojos”. Wkrótce otrzymała również wiele propozycji ról anglojęzycznych, w takich produkcjach jak „Another Me” Isabel Coixet, „Provenance” czy „The Bookshop”. Charlotte wystąpiła również u boku Michaela Keatona w filmie „American Assasin”.

Bill Milner (Edward)
Brytyjski aktor Bill Milner rozpoczął karierę w 2007 roku rolą w filmie „Syn Rambow” Gartha Jenningsa. Występ Billa został doskonale przyjęty i przyniósł mu nominację do nagrody BIFA dla najbardziej obiecującego debiutanta. Za tę sama rolę Milner otrzymał też nominacje do London Critics Circle Film Award i Young Artist Award. Rola pogubionego dziecka w „Czy ktoś tam jest?” przyniosła młodemu aktorowi kolejną nominację do LCCFA w kategorii Młody Brytyjski Aktor Roku. W 2010 po raz trzeci London Critics Circle docenił jego aktorstwo nominacją do nagrody za rolę Baxtera Dury’ego w filmie Mata Whitecrossa „Sex&Drugs&Rock&Roll”, gdzie Milner wystąpił u boku Andy’ego Serkisa i Toma Hughesa. W 2011 Milner dołączył do ekipy „X-Men: Pierwsza klasa”, grając młodego Erika u boku takich gwiazd jak James McAvoy i Michael Fassbender. Później wystąpił z Cillianem Murphym w filmie „Broken” i serialu BBC „The Secret of Crickley Hall”. Milner podkładał głos postaci Seana w filmie „Locke” z Tomem Hardym w roli głównej. Następnie zagrał w „7:39” i nominowanej do nagrody BIFA „Zimie” z Tommym Flanaganem. Poza wspomnianym filmem, pojawił się też w nominowanej do wielu nagród „Dunkierce” Chrisa Nolana.

Eugene Simon (Sean)
Aktor urodzony w Londynie, najbardziej rozpoznawalny dzięki roli Lancela Lannistera w „Grze o tron”. Grając w wielokrotnie nagradzanym serialu, jednocześnie występował też w trzech seriach „Tajemnic domu Anubisa”. Niedawno Simona można było zobaczyć w stworzonym dla National Geographic Channel przez Rona Howarda „Geniuszu”, opowiadającym o Albercie Einstenie, w którego wcielił się Geoffrey Rush. Eugene rozpoczął karierę aktorską mając dziesięć lat, rolą Archiego w adaptacji „Tułaczy” Jamesa Joyce’a. Mając dwanaście lat zagrał młodszą wersję postaci granej przez Heatha Ledgera w „Casanovie”. Jako trzynastolatek otrzymał główną rolę w telewizyjnym filmie BBC „Moja rodzina i inne zwierzęta”. Kontynuował karierę aktorską, występując między innymi w miniserialu „Ben Hur”.

Film w kinach od 4 maja

Czytany 188 razy Ostatnio zmieniany środa, 02 maj 2018 12:29

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama