cinema.pl Artykuły

piątek, 27 wrzesień 2013 14:36

Warsztaty dla dzieci

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już od 21 października ruszają warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży organizowane przez Kino Praha i Studio Romera. Masz w domu małego artystę? Twoje dziecko marzy by zostać gwiazdą lub interesuje się sztuką filmową? Przyjdź na warsztaty filmowe do Kina Praha i spełniaj swoje marzenia. Zapraszamy!

 

Kino Praha zaprasza dzieci i młodzież na Warsztaty Filmowe. Już od 21 października w Kinie Praha będzie można wziąć udział w profesjonalnych warsztatach filmowych. W ramach warsztatów dzieci będą mogły rozwinąć zdolności aktorskie, poznają tajniki sztuki filmowej i specyfikę pracy przed kamerą.  

W Kinie Praha będzie można wziąć udział w następujących warsztatach:

•ZOSTAŃ GWIAZDĄ FILMOWĄ – filmowe zajęcia aktorskie

Zajęcia rozwijające zdolności aktorskie i kształcące umiejętności społeczne. Oprócz podstaw takich jak improwizacja i interpretacja tekstów literackich, uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystywać własny głos, nauczą się kontroli nad ciałem i emocjami, rozwijać będą wyobraźnię. Zwiększą koncentrację i opanowanie, zdobędą pewność siebie i pozbędą się tremy. Poznają specyfikę pracy przed kamerą na planie filmowym i tajemnice udanych castingów. Na zakończenie cyklu zrealizują etiudę filmową. 

Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki w trzech grupach wiekowych. Prowadzącymi będą czynni zawodowo filmowcy - aktorzy, reżyserzy, charakteryzatorzy filmowi i scenarzyści. Zajęcia prowadzić będą: Paulina Zgoda, Anna Kędziora, Marcin Tafejko, Agnieszka Wojciechowska, Eugeniusz Gordziejuk.

Poniedziałek 

g. 16:30 – 17:30 - grupa wczesnoszkolna (klasy 0-3)

g. 17:30 – 19:00 - grupa szkolna (klasy 4-6)

g. 19:00 – 20:30 - grupa młodzieżowa (gimnazjum, liceum)

•KREATYWNE WARSZTATY FILMOWE

Zajęcia rozwijające postawy twórcze, pasje filmowe i fotograficzne. Pobudzające kreatywność, wyobraźnię i wrażliwość. Uczestnicy w prosty i ciekawy sposób poznają tajniki sztuki filmowej. Dowiedzą się jak skonstruować scenariusz, zorganizować plan zdjęciowy, jak pracować z kamerą, oświetleniem czy nagrywać dźwięk. Na zakończenie cyklu samodzielnie zrealizują etiudę filmową.

Zajęcia będą odbywać się w środy w trzech grupach wiekowych. Prowadzącymi będą czynni zawodowo filmowcy - aktorzy, reżyserzy, charakteryzatorzy filmowi i scenarzyści. Zajęcia prowadzić będą: Julia Kolberger, Eugeniusz Gordziejuk, Marcin Tafejko.

Środa

g. 17:00 – 18:30 - grupa szkolna (klasy 4-6)

g. 18:30 – 20:00 - grupa młodzieżowa (gimnazjum, liceum)

g. 20:00 – 21:30 - grupa dorosła (opcjonalnie)

We wtorki i czwartki możliwość zorganizowania warsztatów dla seniorów.

Zapraszamy na FILMOWE WARSZTATY w Kinie Praha!

 

Szczegółowy program warsztatów na www.kinopraha.pl

Zapisy oraz informacje pod numerem telefonu: 690 117 157, 501 26 55 24, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Cena: 30 zł – w karnecie, 35 zł – wejście jednorazowe

Minimalna liczba uczestników biorących udział w zajęciach: 10 osób.

 

INFORMACJE:

Kasa Kina Praha

ul. Jagiellońska 26

03-719 Warszawa

tel. 22 343 03 07

Czytany 444 razy Ostatnio zmieniany piątek, 27 wrzesień 2013 14:37

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama