cinema.pl Artykuły

piątek, 16 luty 2018 14:59

Magia powraca! Premiera serialu Magicy już 18 marca na SCI FI

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w niedzielę 18 marca o 21:00 na kanale SCI FI zadebiutuje trzeci sezon serialu Magicy. Tym razem ekipa z Brakebills będzie musiała zmierzyć się z przeciwnościami bez pomocy magicznych mocy.


Po wydarzeniach z poprzedniej odsłony produkcji, w których Quentin (w tej roli Jason Ralph) zabił jednego z bogów Fillory, Umbera, ludzkość zostaje pozbawiona magii, a bez niej wszystko wydaje się trudniejsze. Brak magicznych mocy udziela się wszystkim, ale każdemu w inny sposób. Bohaterowie szybko odkrywają, że Julia (w tej roli Stella Maeve) jest jedyną osobą, która posiada resztkę mocy i wraz z Quentinem rusza na poszukiwania kogoś, kto pomoże im ustalić, czy jej czary mogą odwrócić losy świata. Z kolei Margo i Eliot muszą zmierzyć się z Królową Wróżek, z którą nie mają łatwego życia. Sytuacja ta najbardziej odbija się na zdrowiu Penny’ego, którego choroba w świecie ludzi zaczyna postępować w zatrważającym tempie, a jedyne miejsce, w którym jest względnie bezpieczny, to biblioteka.
Serial powstał na podstawie bestsellerowej trylogii Leva Grossmana. Głównym bohaterem serialu jest Quentin Coldwater, którego poznaliśmy jako absolwenta liceum, zafascynowanego literaturą fantastyczną. Nie wierzy w siły nadprzyrodzone i czary, dopóki sam nie zostaje przyjęty do elitarnej szkoły magii w Nowym Jorku. Od tego momentu przekonuje się, że fantastyczny świat, o którym marzył, jest realny, ale i niebezpieczny.

Oprócz Jasona Ralpha (Era Wodnika, Rok przemocy) i Stelli Maeve (The Runaways: Prawdziwa historia) w obsadzie znaleźli się Hale Appleman (Szeregowy Romeo, Zęby), Arjun Gupta (Siostra Jackie) i  Olivia Taylor Dudley (Paranormal Activity: Inny wymiar, Transcendencja, Taśmy Watykanu). Zdjęcia do serialu były kręcone w Vancouver.

Premiera serialu Magicy już w niedzielę 18 marca o 21:00 na kanale SCI FI.

***

NBCUniversal International Networks to jedna z największych na świecie telewizyjnych sieci rozrywkowych oferująca atrakcyjne kanały w ponad 165 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej oraz Azji. Portfolio składa się z kanałów: Universal Channel, SCI FI, E! Entertainment Television, 13 Ulica, DIVA, Studio Universal, Telemundo, The Style Network i Golf Channel, które dostarczają pełen zakres oferty rozrywkowej do odbiorców na całym świecie. Portfolio w Wielkiej Brytanii zawiera dodatkowo kanał Movies 24. NBCUniversal News Group, jedno z najbardziej wpływowych i poważanych portfolio telewizyjnych i internetowych programów informacyjnych, obsługuje na arenie międzynarodowej stacje CNBC i NBC News.

NBCUniversal International Networks jest oddziałem NBCUniversal, jednej z wiodących globalnych spółek medialno-rozrywkowych, zajmujących się rozwojem, produkcją oraz marketingiem rozrywkowych i informacyjnych kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla odbiorców na całym świecie. Portfolio NBCUniversal składa się z kanałów informacyjnych oraz rozrywkowych, czołowego producenta filmów fabularnych, znaczących producentów telewizyjnych, wiodącej grupy kanałów telewizyjnych, światowej sławy tematycznych parków rozrywki i grupy internetowych firm. NBCUniversal jest filią Comcast Corporation.

Czytany 322 razy Ostatnio zmieniany piątek, 16 luty 2018 15:00

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama